Close
Faqja 4 prej 29 FillimFillim ... 2345614 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 565
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 2. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Kompozimi: Darko Dimitrov - Poezia: Eliza Hoxha
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 06-11-2017 mė 10:23

 4. #64
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  https://www.youtube.com/watch?v=tSj2H6AURq0

  Kompozimi: Shpetim Saraci - Poezia: Sokol Marsi

 5. #65
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 6. #66
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Kompozimi: Pirro Ēako - Poezia: Agim Doēi

 7. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Kompozimi: Shpetim Saraēi - Poezia: Alqi Boshnjaku

 8. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Nje yll i ri .... Me krijimtari te bukur , Klodjana do te shkelqeje !  Si ngahera, Shkoder locja djepi I talenteve ..... vetem 15 vjeē !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 09-11-2017 mė 16:19

 9. #69
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,155
  Faleminderit
  434
  522 falenderime nė 440 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 10. #70
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (30-11-2017)

 12. #71
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 13. #72
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 14. #73
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  (Playback)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 11-11-2017 mė 11:19

 15. #74
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  (Live)

 16. #75
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (10-10-2018)

 18. #76
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Kompozimi: Flori Mumajesi - Poezia: Fjodora Fjora

 19. #77
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 20. #78
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 21. #79
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 22. #80
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


Faqja 4 prej 29 FillimFillim ... 2345614 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •