Close
Faqja 44 prej 44 FillimFillim ... 34424344
Duke shfaqur rezultatin 861 deri 861 prej 861
 1. #861
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,230

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  BRAVO ! SĖ SHPEJTI NĖ EUROVISION !  MARSELA ĒIBUKAJ (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi & Poezia: ALBAN RAMOSAJ
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 22-11-2022 mė 23:41

Faqja 44 prej 44 FillimFillim ... 34424344

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •