Close
Faqja 43 prej 44 FillimFillim ... 3341424344 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 841 deri 860 prej 861
 1. #841
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  20 Kėngėt mė tė dėgjuara nė Platformėn YouTube nga Kėnga Magjike 2022  1. ARDIT ĒUNI - E Dije (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: ARDIT ĒUNI, GZIM LAZRI - Poezia: ARDIT ĒUNI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-11-2022 mė 10:31

 2. #842
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  2. ANXHELA PERISTERI - KALIMTAR (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: KLEDI BAHITI - Poezia: ANXHELA PERISTERI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-11-2022 mė 11:11

 3. #843
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  3. SARDI - DO SHIHNA PRAP (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: SARDI & ARNON - Poezia: KILLUA
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-11-2022 mė 10:33

 4. #844
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  4. ERGITA BAHJA - PĖRGJITHMONĖ (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: GENT MYFTARAJ - Poezia: SEBASTJANA BREĒANI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-11-2022 mė 10:41

 5. #845
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  5. LORENC HASRAMA - T'KAM DASHT (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: IRKENC HYKA - Poezia: OLTI CURRI, IRKENC, OLSI BYLYKU

 6. #846
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  6. REI BEZHANI - MAGNET (Kėnga Magjike 2022)

  Komopozimi: ENIS MULLAJ - Poezia: ERIONA RUSHITI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-11-2022 mė 21:52

 7. #847
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  7. MATEUS FRROKU - TJETĖR ( Kėnga Magjike 2022 )

  Kompozimi: KLEDI BAHITI - Poezia: MATEUS FRROKU
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-11-2022 mė 21:54

 8. #848
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  8. MARIZA IKONOMI - MAMA ( Kėnga Magjike 2022 )

  Kompozimi: ENDRIT SHANI - Poezia: PANDI LAĒO
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-11-2022 mė 21:54

 9. #849
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  9. VESA SMOLICA - A PO GĖZOHESH ( Kėnga Magjike 2022 )

  Produced by: ARMEND REXHEPAGIQ - Lyrics: AIDA BARAKU
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-11-2022 mė 22:07

 10. #850
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  10. XHULI PJETRAJ - DIGJU ME MUA (Kėnga Magjike 2022)

  Komopozimi: ENIS MULLAJ - Poezia: ERIONA RUSHITI

 11. #851
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  11. ALBIN - ERDHI KOHA (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: FLORENT BOSHNJAKU - Poezia: ALBIN NIKPRELAJ

 12. #852
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  12. ERIK LLOSHI - ZANĖ MOJ (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: KLEDI BAHITI - Poezia: ENDRIT MUMAJESI

 13. #853
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  13. INIS NEZIRI - MELODI ( Kėnga Magjike 2022 )

  Kompozimi & Poezia: INIS NEZIRI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-11-2022 mė 23:12

 14. #854
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  14. SARA BAJRAKTARI - ĒA M'BONE (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi & Poezia: ADRIAN HILA

 15. #855
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  15. AROILDA - DOJE (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: KLEDI BAHITI - Poezia: KLEDI BAHITI & AROILDA
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-11-2022 mė 23:38

 16. #856
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  16. CASTOR - MACO (Kėnga Magjike 2022)

  Beat/Instrumental by: Kastelmusic / Castor - Lyrics by: Castor / Mergim Aliu

 17. #857
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  17. JASMINA - ASAJ (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi & Poezia: ARDIT ĒUNI

 18. #858
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  18. MARSELA ĒIBUKAJ (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi & Poezia: ALBAN RAMOSAJ

 19. #859
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  19. ORGESA ZAIMI - SHIU I TETORIT (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: ARMEND REXHEPAGIQ - Poezia: AIDA BARAKU
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-11-2022 mė 23:45

 20. #860
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,346

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  20. Alisa Opari Luzi - True Love (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: ENIS MULLAJ - Poezia: ERIONA RUSHITI

Faqja 43 prej 44 FillimFillim ... 3341424344 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •