Close
Faqja 40 prej 44 FillimFillim ... 303839404142 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 781 deri 800 prej 861
 1. #781
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Vesa Smolica - A po gėzohesh  Produced by: ARMEND REXHEPAGIQ - Lyrics: AIDA BARAKU


  Pėr mua, KAMPIONIA - Kėnga Magjike '22 ..... deri tani (Java e Tretė e Garės.)

 2. #782
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " ME SYTE E TU " - PARASHQEVI SIMAKU

  Kompozimi: FLAMUR SHEHU - Poezia: ZHULJANA JORGANXHI


  Kur vjen Pranvera '87.

 3. #783
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  https://www.youtube.com/watch?v=78kd1jtqxXg

  Irma Libohova - E JONA (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi & Poezia: Eriona Rushiti

 4. #784
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Niki - Melodi e pambaruar (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: Shpėtim Saraci - Poezia: Skėnder Rusi

 5. #785
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Aroilda - Doje (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: Kledi Bahiti - Poezia: Kledi Bahiti & Aroilda

 6. #786
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Lorenc Hasrama - T’kam dasht (Kenga Magjike 2022)

  Kompozimi: Irkenc Hyka - Poezia: Olti Curri, Irkenc, Ols Bylyku

 7. #787
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  AZET & ZUNA FEAT. DHURATA DORA - OEO

 8. #788
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Capital T X Anxhela Peristeri X Mandi - HABIBI (Official Video)

 9. #789
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Artjola Topi - Ndoshta

  Kompozimi: Alex Gjonpalaj - Poezia: Stivi Ushe

 10. #790
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Mishela Rapo - Zonjusha Anonime

  Kompozimi & Poezia: ADRIAN HILA

 11. #791
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Klinti Ēollaku - Si t'ja bojmė na

  Kompozimi & Poezia: ADRIAN HILA

 12. #792
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Verona Kastrati - Ndjenjė pa emėr

  Produced by: Kevin Bogdo - Lyrics: Verona Kastrati & Kevin Bogdo

 13. #793
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Vesa Smolica & Shkumbin Kryeziu - Kolazh (Acoustic Version)

  * Te pengjerja jote
  * Princeshė e Dukagjinit
  * Dada do ta shes

 14. #794
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  EKZISTON - REDON MAKASHI

  Poezia: TIMO FLLOKO - Kompozimi: REDON MAKASHI


  NĖN - KAMPION ( Festivali i Kėngės 56, Dhjetor 2017 )

 15. #795
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Jonida Maliqi - Frigem se mė pėlqen
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-10-2022 mė 22:31

 16. #796
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Niki - Melodi e pambaruar (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: Shpėtim Saraci - Poezia: Skėnder Rusi

 17. #797
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Mos Harro · Adea Pula · Lira · Fatjon Miftari

 18. #798
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  STIV - N’ėndrra (Kenga Magjike 2022)

  Kompozimi & Poezia: Stivi Ushe

 19. #799
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  LEOEL - Helm (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: Alsked Rrenja - Vargjet: Leoel

 20. #800
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Mateus Frroku - Tjetėr ( Kėnga Magjike 2022 )

  Kompozimi: Kledi Bahiti - Poezia: Mateus Frroku

Faqja 40 prej 44 FillimFillim ... 303839404142 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •