Close
Faqja 3 prej 33 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 646
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Kompozimi: Endrit Shani - Poezia: Vlashent Sata
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 26-10-2017 mė 10:12

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Kompozimi: Josif Minga - Poezia: Lasgush Poradeci
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 26-10-2017 mė 10:23

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Jam nje udhetar
  Udhetar i lodhur
  Ne kete rruge pa fund
  Te kerkoj, s'te gjej askund.

  Tinguj te brishte, m'kujtojne kohen
  Kur bashke nje enderr ndame.
  Dje idhull, tashme e lene menjane...

  Kekoj me dhimbje, kerkoja ca njerez
  Qe thane se "shpresa e fundit vdes"
  Te me japin pak diell,
  Te me largojne erresiren
  Dhimbjen te ma shuajne ngadal.

  Kerkoj mes tyre kerkoja ca njerez
  Qe thane se "shpresa e fundit vdes"
  Nje udhetar i vetem sdo jem..

  Me vjen ne kete nate
  Ne enderr
  Aromen s'ta ndjej dot.
  Koha harron... mundohem kot.

  Ora ne mur, le te ndaloje kohen
  Kur lotet s'me ishin thare.
  Shpirtra te ngurte
  Jetojne te ndare...


  http://www.lyrics.al/gent-bushpepa/lyric-1889021.php

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (30-11-2017)

 16. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 17. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 18. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 19. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 20. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 21. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


Faqja 3 prej 33 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •