Close
Faqja 39 prej 44 FillimFillim ... 293738394041 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 761 deri 780 prej 861
 1. #761
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Dhurata Dora x Elvana Gjata - GAJDE (Official Video)

 2. #762
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Albin - Erdhi koha

  Kompozimi: Florent Boshnjaku - Poezia: Albin Nikprelaj

 3. #763
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Orgesa Zaimi - Shiu i Tetorit

  Kompozimi: Armend Rexhepagiqi - Poezia: Aida Baraku

 4. #764
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Sara Bajraktari - Ēa m'bone

  Kompozimi & Poezia: Adrian Hila

 5. #765
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  FIFI - Si Diell

 6. #766
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Pirro Ēako - Xheloz

 7. #767
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Besa - Si Kalama x Lyrical Son, Machoman (Official Videos 4K)


  SI KALAMA: Music: Besa, Elvana GJATA - Lyrics: BESA, Petrit SEFAJ.

  MACHOMAN: Music: BESA - Lyrical SON

 8. #768
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Adea Pula - Mos Harro (Official Video)

  Music & Lyrics: LIRA

 9. #769
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Vesa Smolica - A po gezohesh

  Kompozimi: Armend Rexhepagiqi - Poezia: Aida Baraku

 10. #770
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  https://www.youtube.com/watch?v=5yUXsdtC55w

  Jasmina - Asaj

  Kompozimi & Poezia: Ardit Cuni

 11. #771
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ndriēim Gazija - Mė rri larg

  Kompozimi & Poezia: Ndriēim Gazija

 12. #772
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Semi Jaupaj - Nah

  Kompozimi & Poezia: LIRA

 13. #773
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Semi Jaupaj - Ani

  Kompozimi & Poezia: Ylli Limani

 14. #774
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ELINEL x Numen - Ska tjeter (Official Video)

 15. #775
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Elinel x Samanta - Chocolino (Official Video)

 16. #776
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  MOZZIK - TE DUA

 17. #777
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)

 18. #778
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Gresa Gjoceraj & Bledi Kaso - Zemėr per zemėr

 19. #779
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Niki - Melodi e pambaruar (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: Shpėtim Saraci - Poezia: Skėnder Rusi
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 02-10-2022 mė 14:23

 20. #780
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Erik Lloshi - Zanė moj (Kėnga Magjike 2022)

  Kompozimi: Kledi Bahiti - Poezia: Endrit Mumajesi

Faqja 39 prej 44 FillimFillim ... 293738394041 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •