Close
Faqja 35 prej 45 FillimFillim ... 253334353637 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 681 deri 700 prej 881
 1. #681
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Elvana Gjata, Flori Mumajesi , Mentor Haziri - Xhamadani Vija Vija

 2. #682
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Aurela Gace - JETOJ (Live Acoustic version - Ne piano : Ermal Pepa)

  Nėntor 2020

 3. #683
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Alban Ramosaj - THIKAT E MIA

  Maj 2021

 4. #684
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Besa Kokėdhima - Ajėr

  Live @ Festivali i Kėngės 47.

 5. #685
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  PIRRO ĒAKO - LULE MARGARITA


  https://www.youtube.com/watch?v=CXRf7Vjc_nc

 6. #686
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Asim Gashi - Udhėt e mija

 7. #687
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  NUBORN (cover Gjurmet - Ne tren per Perzeren)

 8. #688
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  SABRI FEJZULLAHU - Mos mendo qė jam i lumtur

 9. #689
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  GĖZUAR DITĖN E PAVARĖSISĖ Bashkombaset & Bashkombasit e Mi kudo Jeni !  ELVANA GJATA & FLORI MUMAJESI - KUQ E ZI JE TI

  Poezia & Kompozimi: FLORI MUMAJESI

 10. #690
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ELVANA GJATA - TI SHQIPĖRI MĖ JEP NDER

  Poezia: NAIM FRASHĖRI - Kompozimi: PIRRO ĒAKO

 11. #691
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  GĖZUAR 28 & 29 NĖNTORIN ! Urime Stafit & Bashkėudhėtarėve Virtual tė Forumit - Forumistė & Lexues !  RRJEDH NĖ KĖNGĖ E LIGJĖRIME - VAĒE ZELA

  Poezia: GJOKĖ BECI - Kompozimi: FEIM IBRAHIMI

 12. #692
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  FILLORETA RAĒI & LUNDRIM PAĒUKU - Rrjedh nė kėngė e ligjėrime

  " The Voice of Albania 1 " - 2012

 13. #693
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  KASTRIOT TUSHA, LIRIDON SADRIU & SELAMI KOLONJA - ''Ushton Gryka e Kaēanikut''

 14. #694
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ILIR SHAQIRI - Jam Evropė (Live 2021)

 15. #695
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  SHKURTE FEJZA - Mora Fjalė
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 30-11-2021 mė 10:48

 16. #696
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ELVANA GJATA - Gjaku Im

 17. #697
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  FIFI - Diell

 18. #698
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  ERZA MUQOLI - " Duaje Atdheun tėnd & Xhamadani vija vija”

  https://www.youtube.com/watch?v=_cOznwtvP5s

 19. #699
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ROVENA DILO - Ante i Tokės sime (Live 2021)

 20. #700
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,252

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ALBĖRIE HADERGJONAJ - " Kėngėt e Vendit Tim "

Faqja 35 prej 45 FillimFillim ... 253334353637 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •