Close
Faqja 33 prej 33 FillimFillim ... 23313233
Duke shfaqur rezultatin 641 deri 646 prej 646
 1. #641
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  A I SHEH - Alban Skenderaj ft. Arilena Ara  Kompozimi & Poezia : ALBAN SKENDERAJ

 2. #642
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " Ninullė dashurie " - Fifi

  Kompozim: Filloreta Raci & Fatjon Miftari - Vargjet: Filloreta Raci - Fifi

 3. #643
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " Leje " - Yll Limani

  Kompozimi: Fatjon Miftari, Yll Limani - Vargjet: Yll Limani

 4. #644
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  EJA - Ardit Gjebrea & Projekt JON  Kompozimi: ARDIT GJEBREA - Poezia : XHEVAHIR SPAHIU


  ( Fituese e Ēmimit tė Parė - Festivali i 34-tė )
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 15-12-2020 mė 16:55

 5. #645
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Aurela Gaēe - Kolazh / Nata Vlonjate

 6. #646
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ylli Baka - Kolazh / Nata Vlonjate

Faqja 33 prej 33 FillimFillim ... 23313233

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •