Close
Faqja 31 prej 44 FillimFillim ... 21293031323341 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 601 deri 620 prej 861
 1. #601
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  FLORENT ABRASHI

 2. #602
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Alberije Hadergjonaj - Te dua zemer, ty te dua

 3. #603
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Rosela Gjylbegu | Nata e Nexhmie Pagarushes

 4. #604
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  FLORI MUMAJESI - Ēun Tirone
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 14-11-2020 mė 10:04

 5. #605
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  PARASHQEVI SIMAKU - Kolazh me kenge popullore

 6. #606
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Karma - ANXHELA PERISTERI

  Kompozimi: KLEDI BAHITI - Vargjet: OLTI CURRI


  Fituesja ime e FEST 59 !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 16-11-2020 mė 19:57

 7. #607
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Tjerr - EVI REĒI

  Kompozimi: OLSA TOQI - Vargjet: FLORIAN ZYKA
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 16-11-2020 mė 19:39

 8. #608
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Valixhja e Kujtimeve - ORGESA ZAIMI

  Kompozimi: GRIDI KRAJA - Vargjet: OLTI CURRI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 16-11-2020 mė 19:39

 9. #609
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Vashezo - ROSELA GJYLBEGU

  Kompozimi: ERIONA RUSHITI - Vargjet: ROSELA GJYLBEGU
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 16-11-2020 mė 19:40

 10. #610
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Njėsoj - ENXHI NASUFI

  Kompozimi: ENDRI BUKA - Vargjet: ENXHI NASUFI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 16-11-2020 mė 19:42

 11. #611
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Kush je ti dashuri - FESTINA MEJZINI

  Kompozimi: FLAMUR SHEHU - Poezia: JORGO PAPINGJI

 12. #612
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Vajzė - FLORENT ABRASHI

  Kompozimi & Poezia: BLEDI SHISHMANI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 16-11-2020 mė 21:07

 13. #613
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ka me t'ba me kajt - SARDI STRUGAJ

  Kompozimi: EDESA MALĒI - Vargjet: SARDI STRUGAJ
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 16-11-2020 mė 21:07

 14. #614
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Pendesė - INIS NEZIRI

  Kompozimi: INIS NEZIRI - Vargjet: ELHAID CUFI

 15. #615
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Do t'ia dal - KLINT ĒOLLAKU

  Kompozimi: ENDRIT SHANI - Poezia: PANDI LAĒO

 16. #616
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Zjarri im - ERA RUSI

  Kompozimi: ENIS MULLAJ - Vargjet: ERIONA RUSHITI, ERA RUSI


  Fituese Alternative ....

 17. #617
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ora e jetės - MANJOLA NALLBANI

  Kompozimi & Vargjet: ERIONA RUSHITI

 18. #618
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  E lirė - GIGLIOLA HAVERIKU

  Kompozimi: ENDRIT SHANI - Vargjet: ATINA LAĒO

 19. #619
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Nėnė - VIKTOR TAHIRAJ

  Kompozimi: ARTUR DHAMO - Vargjet: NEXHIP SERAJ

 20. #620
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,915

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Mė mbron - XHESIKA POLO

  Kompozimi: MARKO POLO - Vargjet: ALEKSANDER SEITAJ, XHESIKA POLO

Faqja 31 prej 44 FillimFillim ... 21293031323341 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •