Close
Faqja 28 prej 33 FillimFillim ... 182627282930 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 541 deri 560 prej 646
 1. #541
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 2. #542
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 3. #543
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 4. #544
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Alban Skenderaj - JETE
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 09-12-2019 mė 10:32

 5. #545
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Alban Skenderaj - Faleminderit

 6. #546
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Flori Mumajesi - Plas

 7. #547
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Elvana Gjata - "Me tana"
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 09-12-2019 mė 11:27

 8. #548
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Sara Bajraktari - "Ajėr"

 9. #549
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Eli Fara & Stresi "Bohem"

 10. #550
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

 11. #551
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  "Kendo Kengen Time" : Anxhela Elmazi - Ekzistoj

  (Cover - Redon Makashi, 'Fest 56)

 12. #552
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Kendo Kengen Time - Jona Pepkolaj - Nata e Redon Makashit

 13. #553
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Kendo Kengen Time - Marjona Metohu - Nata e Redon Makashit

 14. #554
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Jehona Sopi - Anej

  Kompozimi: Armend Rexhepagiqi - Poezia: Aida Baraku

 15. #555
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Era Rusi - "Eja Merre"

  Kompozimi: Darko Dimitrov

 16. #556
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 17. #557
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Adrian Hila - Rozana Radi

 18. #558
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Fifi - Filloreta Raēi

 19. #559
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Devis Xherahu "Bisedoj me serenatėn"
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 15-12-2019 mė 16:42

 20. #560
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Kastro Zizo "Asaj"

Faqja 28 prej 33 FillimFillim ... 182627282930 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •