Close
Faqja 0 prej 45 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 881
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Vjeshte dhe Tinguj

  Nje stine qe magjeps me peisazhet aq te bukura ! Nje pershendetje per te gjithe & urim per nje vjeshte te bukur !


 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan sirena_adria pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bili99 (21-11-2017),Neteorm (12-10-2017)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,275
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Kjo i perket stines se dimrit, nje kenge e vjeter po shume e bukur..

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  sirena_adria (14-10-2017)

 5. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  .... te ndodh te degjosh edhe hitin e veres se e has pabesueshmerisht bukur ne Ēifteli ! Bravo!

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 14-10-2017 mė 10:02

 6. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (21-11-2017)

 8. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 9. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Nė parkun qė mbuluan fletėt
  Tė dy ne ecim qetėsisht,
  Pas shijes saj ka shtruar vjeshta
  Qilim tė verdhė natyrisht.

  Dhe ndoshta si njė ėndėrr e zbehtė
  Ju fanit njė muzg i vonė
  Ky park qė kan' mbuluar fletėt
  Ku pas kaq shekujsh ti po shkon.

  Nga vagabondėt me cigare
  Ti mos u tremb e dashur kot
  Imazhin tėnd as dinosaurėt
  Shekuj mė parė s'e shtypėn dot.

  Qė ti tė vije kaq e bukur
  Me kėta flokė, me kėtė hap
  Toka tė egrėn klimė e zbuti
  Dhe akullnajat ktheu mbrapsht.

  Dhe s'kish se si tė ndodhte ndryshe
  Tė ndodhte ndryshe s'kish se si.
  U desh tė zhdukeshin pėrbindshat
  Qė te kjo botė tė vije ti...

  ISMAIL KADARE

  http://www.lyrics.al/ismail-kadare/poezi-100016.php

 10. 2 antarėt mė poshtė falenderuan sirena_adria pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bili99 (31-10-2017),pranvera bica (16-10-2020)

 11. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 12. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 13. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 14. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 15. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 16. 2 antarėt mė poshtė falenderuan sirena_adria pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  2053 (19-10-2017),bili99 (31-10-2017)

 17. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 18. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 19. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 20. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Nuk kemi skena gjigande ...... por kemi zemra te zjarrta !  BRAVO !

 21. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 22. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 23. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 24. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 25. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


Faqja 0 prej 45 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •