Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,775
  Postimet nė Bllog
  3

  Nentoka e banuar

  A mendoni se nentoke banojne raca te tjera humanoide ? Te cilat kane ndertuar qytete nentoke dhe qe jane me te zhvilluar se ne.

  Ndoshta dikush do te thote ce ke kete pyetje sepse nentoka e planetit tone eshte e pabanueshme sepse ajo ndahet ne shtresa te ndryshme dhe sa me thelle te hysh aq me nxehte behet sepse i afrohesh berthames por dhe kjo eshte vetem nje teori pasi akoma nuk eshte vertetuar nga shkenca moderne.

  Keshtu qe prandaj vendosa te shkruaj per kete teme.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pėr: Nentoka e banuar

  po llazi e vertete eshte :P

  pa o ksigjen cfare mundet te jetoje ???
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 3. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,775
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Nentoka e banuar

  Teorite jane te ndryshme, madje qe nga fillimi i ekzistences mbi jeten dhe menyrat si kemi ardhur deri ketu, po realisht do thoja se gjithcka eshte e mundur perderisa edhe sot kemi dyshimet tona mbi shume fenome qe nuk u japin drite shkenca sot.

Tema tė Ngjashme

 1. Kėrkoj ZANA BERISHA e cila banon (ka banuar nė Stockholm)
  Nga bujars nė forumin Nė kėrkim tė personave tė humbur
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 06:54
 2. Publikohet lista e vendeve me te mira per te banuar!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 08:42
 3. Nentoka e paraardhesve Shqiptare
  Nga Baptist nė forumin Arkeologji/antropologji
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-07-2008, 23:56
 4. Tetova-Nje qytet i madh ne Maqedoni i banuar me shumice shqipetare
  Nga Vanilla_Angel nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-03-2008, 19:11
 5. Nėntoka e Kosovės, 200 mld euro pasuri
  Nga BARAT nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 15:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •