Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  161

  Kerkoj dike per te ndare Apartment ne NY

  Prsh Forumi muajin tjeter po nisem per ne New York dhe vertet po kerkoj dike qe te ndajme Apartmentin bashke mundesisht qe eshte ne Staten Island ose Brooklyn.
  Neqoftese ka ndonje ketu qe ka vend te lire ne banese (apartment), shtepi ose dhome dhe neqoftese me pranoni ju lutem me shkruani ne Mp ose ketu dhe bisedojm. Faleminderit!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  161

  Pėr: Kerkoj dike per te ndare Apartment ne NY

  Nuk ka asnje ketu qe mund te me ndihmoje me ndonje dhome, erdhen ditet qe te nisem akoma nuk jam tu gjet dike.

 3. #3
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927

  Pėr: Kerkoj dike per te ndare Apartment ne NY

  Citim Postuar mė parė nga number Lexo Postimin
  Nuk ka asnje ketu qe mund te me ndihmoje me ndonje dhome, erdhen ditet qe te nisem akoma nuk jam tu gjet dike.
  Nuk eshte e thene ta ndash me shqiptar . Shko e shfleto faqe online ne keto property agencies dhe do gjesh me qindra lajmerime ku kerkojne dike per te ndare apartamentin.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 4. #4
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,895

  Pėr: Kerkoj dike per te ndare Apartment ne NY

  Jep sqarime per veten, kush,si,qysh,tek dhe ndoshta dikujt mund ti terheqi vemendjen kerkesa jote.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  161

  Pėr: Kerkoj dike per te ndare Apartment ne NY

  29 vjecar Shqiptar nga Maqedonia kam te mbaruar fakultetin e shkencave kompjuterike dhe per momentin jam duke punuar ketu ne Maqedoni ne nje firme amerikane. Jam nje person i pergjegjshem i respektueshem, cdo njeri ja kalon mire me mua. Ne Ny do te jem per nje periudhe te shkurter kohore max 5 muaj dhe kerkoj dike per te qendruar per aq kohe sa do te jem ne NY. Flm!

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-03-2020
  Postime
  1

  Pėr: Kerkoj dike per te ndare Apartment ne NY

  Kush te kete nevoje per shtepi ne brooklyn me shkruani!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •