Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: shkolla

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-07-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  shkolla

  pershendetje , jam nje maturant dhe me plq te shkoj per inxhinieri informatike , por skam bere shume programim . A ka ndonje problem ? po ne lidhje me punen , a gjen pune ??? flm nese komentoni....

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: shkolla

  nese nuk ke bere programim atehere ti nuk e ndjek dot punen vetem me mik mundesh

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •