Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-07-2017
  Postime
  3

  A ju duket e drejta zgjedhja e trajnerit te ri nga FSHSF?


 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,495

  Pėr: A ju duket e drejta zgjedhja e trajnerit te ri nga FSHSF?

  Mund te jete edhe me i mire duke pare rrethanat, se cfare lojtari ka qene dhe me cilat ekipe ka luajtur.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •