Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2017
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  6

  1 Pytje per Amerik

  une e kam nje te aferm ne shba dhe disa ne kanada a dini naj opsion si munden ata per shembull me mi ndreq letrat ose mem marr ma thjesht ?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Anėtarėsuar
  24-04-2016
  Postime
  469

  Pėr: 1 Pytje per Amerik

  Bashkim familjar.Thuj qe te kapin nje avokat ne NY mundsisht shqiptar (ne manhattan) qe te tregoj rregullat dhe mundesite.
  Them ne NY se ke me shume mundesi per shkak se i favorizon emigrantet pershkak te politikave te NY.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HFTengineer : 30-06-2017 mė 10:17

 3. #3
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: 1 Pytje per Amerik

  Citim Postuar mė parė nga HFTengineer Lexo Postimin
  Bashkim familjar.Thuj qe te kapin nje avokat ne NY mundsisht shqiptar (ne manhattan) qe te tregoj rregullat dhe mundesite.
  Them ne NY se ke me shume mundesi per shkak se i favorizon emigrantet pershkak te politikave te NY.
  Bashkimi familjarė kėrkon kohėn nga 8 deri nė 15 vjet. Ky nuk do tė shkojė pėr pension atje lol
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •