Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Omer2
  Anėtarėsuar
  23-06-2017
  Postime
  3

  Exclamation Pershendetje !

  Pershendetje te gjitheve !
  Jam nje djale nga Durresi , 25 vjec , mund te me therrisni Omer! Jam musliman praktikant i fese time te dashur , por nuk kam asnje problem me asnje sekt tjeter fetar . Jane te mirpritur te gjithe njerezit e mire ne shoqerine time , pa marre parasysh se kujt sekti i perkasin ! Jemi te gjithe njerez , ne fund te fundit
  Jo shume per te folur per veten , pasi keshtu nuk do kishte kuptim
  Me pelqen shume te lexoj edhe te shkruaj , e per kete arsye jam ketu , sepse dua te di si bashkbisedojne shqiptaret
  Gjithashtu kam nje blogg qe me thene te verteten ka pak kohe qe eshte krijuar (pasi blogg i vjeter qe kisha me eshte fshire)
  www.vijatedrejta.blogspot.al .

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-06-2017
  Vendndodhja
  Elbasan, Albania
  Postime
  2

  Pėr: Pershendetje !

  Pershendetje te dashur miq!

  Quhem Teit dhe jam nga qyteti i Elbasanit, Shqiperi

  Uroj qe te gjithe te jeni mire ne familje dhe kudo.

  Njohja me antaret e forumit, udhezim dhe shkembime nga eksperiencat e juaja te emigrimit do na ndihmojne mbase ne kete udhetim.

  Mirnjohje qe falenderime per ju qe mbani dhe respektoni traditat mbase ne vend te huaj.

 3. #3

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •