Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pyetje per Albon

  Albo kush dhe perse mi kini zhduk nga ky forum te gjitha temat e hapura nga une dhe mi kini zhduk rret 15.000 postime a ban te me spjegosh qfar ka ndodh

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Pyetje per Albon

  hacked ???
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 3. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,289
  Faleminderit
  173
  118 falenderime nė 104 postime

  Pėr: Pyetje per Albon

  Llapi
  Disa tema kane kaluar ne kosh nga ana ime sepse nuk mendoj se ka vend propanganda serbe ne forum, je i lutur te lexosh rregulloren e nenforumit perkates.

  Dhe sa per dijeni, forumi nuk matet per sasine e postimeve & temave por per cilesine e vleren qe duhen disktuar.

  Gjithe te mirat.
  Silence is golden.

 4. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Lazo pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  murik (14-04-2017),Sayan2003 (15-04-2017)

 5. #4
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  199
  283 falenderime nė 215 postime

  Pėr: Pyetje per Albon

  Lazo,

  ndoshta e ben me qellim te mire, por kur fshin apo modifikon postimin e cilido anetari, per mendimin tim gabon, sepse kshu do ikin anetaret nje nga nje.
  leri postimet ashtu siē jane, secili mban pergjegjesi vete per ato ēfare shkruan.
  Ti vete, mund ta mendosh sot ne nje mnyre neser mund ta mendosh ne nje menyre tjeter.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 6. #5
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,289
  Faleminderit
  173
  118 falenderime nė 104 postime

  Pėr: Pyetje per Albon

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Lazo,

  ndoshta e ben me qellim te mire, por kur fshin apo modifikon postimin e cilido anetari, per mendimin tim gabon, sepse kshu do ikin anetaret nje nga nje.
  leri postimet ashtu siē jane, secili mban pergjegjesi vete per ato ēfare shkruan.
  Ti vete, mund ta mendosh sot ne nje mnyre neser mund ta mendosh ne nje menyre tjeter.
  Edhe kjo qe po thua eshte e drejte nuk e disktukoj!
  Arsyeja qe e kam bere disa here eshte vetem e vetem te mos kaloj banalizimi me tej sepse fjala sjell fjalen e kshu me radhe..

  Dhe te jesh i bindur qe nuk me vjen aspak mire qe ky forum ka humbur anetaret dhe po humb anetare.
  Silence is golden.

 7. #6
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  143
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Pyetje per Albon

  Shume postime qe permbajne ofendime dhe jane jashte teme sigurisht qe fshihen nga moderatori perkates.

  Nese hapesi i temes mendon se i eshte fshire ndonje teme apo postim padrejtesisht te kontaktojne stafin e forumit ne privat por jo te degjeroje ne sharje dhe ofendime.

  Tema mbyllet!
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •