Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6

Tema: Antare e re

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-04-2017
  Postime
  3

  Antare e re

  Persh gjithve 😂😂

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,818
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Antare e re

  Pershendetje Aeparaaa!

  Mirese vjen ne forum!

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pėr: Antare e re

  mire se erdhe

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-05-2017
  Postime
  1

  Pėr: Antare e re

  Pershendetje te gjitheve.jam nje emigrand shqiptar jetoj ne france 7 vjet .kam dy femje te lindur ne france .jam me dokumenta kam dy vjet.sa kam qene pa dokumenta nuk kam mare asnje te ardhur per femijet qe me kane lindur ne france.a mundet te me shpjegoj ndonje na juve a me takon dicka dhe ku mundem te drejtohem dhe si mundem te drejtohem. Ju faleminderit dhe pa ofendime .

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-04-2017
  Postime
  3

  Pėr: Antare e re

  Hmmmmm spo e kuptoj fare

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-04-2017
  Postime
  3

  Pėr: Antare e re

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Pershendetje Aeparaaa!

  Mirese vjen ne forum!
  Spo e kuptoj fareee

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •