Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 67

Tema: Ermal Meta

 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta


 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta


 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 4. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta

  Mire se u riktheve ne Shqiperine tende ! SUKSESE PA FUND ne koncertin e sotem !


 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 6. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta

  Koncerti nė Tiranė, Ermal Meta dhe Eugent Bushpepa ndezin sheshin ‘Skėnderbej’

  http://www.javanews.al/koncerti-ne-t...in-skenderbej/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 01-06-2018 mė 19:26

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 8. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta

  Nje koncert fantastik ! BRAVO !

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 02-06-2018 mė 07:17

 9. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta

  Jane te disata kenget qe degjoj me kenaqesi , por per mua me e bukura eshte kjo ......


 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 11. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta


 12. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta

  Kenaqesi tek I degjon kenget, dhe po aq tek e degjon ne intervistat e tij !


 13. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta
  Kur ėshtė larguar para 25 vitesh nuk e kishte menduar asnjėherė, se njė ditė do tė ngjitej nė Festivalin e Kėngės nė RTSH. Por, kjo ėndėrr iu bė realitet fill pasi u shpall fitues i Festivalit tė Sanremos nė Itali, Bėhet fjalė pėr kantautorin e njohur Ermal Meta, i cili ėshtė i ftuar special i edicionit tė 57-tė tė kėngės nė RTSH.

 14. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta  BRAVO !

 15. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta  Ermal Meta - Hipokrati , Top Channel .

  Maj 2020.

 16. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta  I Ftuari Special ERMAL META - Fest '57

 17. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta

  Ermal Meta nė Sanremo 2021 me kėngėn ‘Njė mijė gjėra pėr tė tė thėnė’

  “Njė milionė gjėra pėr tė tė thėnė” (Un milione di cose da dirti) do tė jetė kėnga me tė cilėn kėngėtari shqiptar Ermal Meta do tė marrė pjesė nė Sanremo 2021.

  “Jeta ėshtė njė udhėtim i mrekullueshėm, por tė dish tė kthehesh nė shtėpi ėshtė gjithēka”, shkruan Ermal Meta nė postimin e tij nė rrjetet sociale ku bėn tė ditur dhe pjesėmarrjen.

  Sanremo 2021 do tė zhvillohet 2-6 mars dhe nė garė do tė jenė 26 kėngėtarė tė mėdhenj dhe tetė artistė tė rinj. Emrat e kėngėtarėve ‘big’ janė publikuar tashmė. Spektakli do tė prezantohet nga Amadeus bashkė me Fiorello-n.

  I pyetur nga Amadeo pas pėrzgjedhjes Ermali e quajti njė skenė emocionuese nė Itali dhe nė Europė. “Emocioni dyfishohet, trefishohet, gjithmonė ekziston njė arsye e vlefshme pėr tė marrė pjesė nė Sanremo”, tha ai.

  Pėr Ermal Metėn kjo ėshtė hera e tretė qė merr pjesė nė Sanremo. Nė 2017 ai korri sukses me kėngėn “E ndaluar tė vdesėsh” (Vietato morire), ku fitoi Vendin e Tretė dhe Ēmimin e Kritikės "Mia Martini".

  Njė vit mė pas, nė 2018 me Fabrizio Moro me kėngėn “Nuk mė keni bėrė asgjė” (Non mi avete fatto niente) me tė cilėn fitoi Sanremon.

  Disa muaj mė vonė nė garėn e Eurovision-it, Ermali dhe Moro arritėn Vendin e Pestė. Ndėrkaq Albumi i Ri i Ermalit do tė publikohet nė pranverėn e 2021. / KultPlus.com


  https://www.kultplus.com/muzika/erma...r-te-te-thene/

  https://www.escdaily.com/ermal-meta-...ners-in-italy/

  https://music.fanpage.it/cosa-ha-spi...punto-darrivo/

 18. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta  ERMAL META: NATALE IN VATICANO

  Dhjetor 2018

 19. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta  Ermal Meta - Dall'alba al tramonto

 20. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta  Ermal Meta - Voodoo Love (Official Video) ft. Jarabe de Palo

 21. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta  Bugo, Ermal Meta - Mi manca

 22. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta  Ermal Meta - Radio Italia Live Il Concerto| Milano 2019

 23. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta  Ermal Meta at VERISSIMO 24/11/2018

 24. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Ermal Meta  Ermal Meta - Finirą bene

  Maj 2020

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •