Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 42
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Diskutime t lira

  Pershendetje!

  Do me pelqente qe cdo anetar te sillte mariale te ndryshme rreth cka mendon ai se eshte interesant per tu percjelle ketu, pasi forumi kohet e fundit ka kaluar me shume ne temat fetare etj.

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Emri: 8a95d94cd0ec88e2a6ed7960f464e1f90a230117_1_600x800.jpg

Shikime: 900

Madhsia: 36.3 KB

  Duke shleftuar ne facebook, gjeta kete foto!

 3. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 4. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Emri: 16473071_732131320281111_3025608185924487141_n.jpg

Shikime: 789

Madhsia: 44.5 KB

  Trinjaket! sb (fotomonazh)

 5. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 6. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Emri: 16730146_169170093578483_8136961954361992465_n.jpg

Shikime: 761

Madhsia: 12.7 KB

  Edhe thone qe nuk ngjajne me njeri-tjetrin..

 7. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 8. #5
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Emri: 16806642_1593607507321002_2114855468533605225_n.jpg

Shikime: 793

Madhsia: 37.1 KB

  Sot po qe ma mbushi mendjen PD-ja qe ka reflektuar dhe mund te fitoje zgjedhjet!

 9. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 10. #6

  Pr: Diskutim!

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Emri: 16806642_1593607507321002_2114855468533605225_n.jpg

Shikime: 793

Madhsia: 37.1 KB

  Sot po qe ma mbushi mendjen PD-ja qe ka reflektuar dhe mund te fitoje zgjedhjet!
  Kjo qenka e forte ! Na e paska nxjerr artilerin cuca.

  Si diitur per politiken do ishte : B.th e brek jane.

 11. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 12. #7
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Ajo qe te binte ne sy sot ne proteste ishte serioziteti i politikaneve dhe i gazetareve.Motua e Partise ishte ' Dora ne qiell e ***** ne diell'.

 13. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 14. #8
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Kur Kreshnik Spahiu krkonte arrestimin e Berishs ( 7 Prill 2013 )


 15. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 16. #9
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Dhe vjen sot duke iu bashkupar Opozites dhe i jep doren Sali Berishes!
  Cjane, keta kelysha qe kerkojne te qeverisin vendin!?

 17. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 18. #10

  Pr: Diskutim!

  Ky eshte i vetmi patriot qe na ka mbetur dhe nga kjo ane nuk e ka zhgenjyer pritshmerine.

  Eshte i vetmi patriot qe pa e mohuar,ne menyre te hapur perdor nacionalizmin dhe simbolet shqiptare per te ber ndonje lek.

  Personash qe nuk ben; "as si drapn e as si gjarpn".

  ( Me kujtohen diskutimet me Manon per kete individ.....Asnjehere parashikimi nuk ka qene aq shum i thjeshte...)

 19. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 20. #11
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Q ishte kaq idiot kt e dija q shum koh m par, por q t ishe br synet nga truri, kurr se kisha menduar!

 21. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 22. #12
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Ku jane keta trima, perpara 26 vjetesh..

  Emri: 662119f60704bf6dc8d9aa83f02fd8979a5c380c_1_800x592.jpg

Shikime: 794

Madhsia: 44.4 KB

 23. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 24. #13

  Pr: Diskutim!

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Ku jane keta trima, perpara 26 vjetesh..

  Emri: 662119f60704bf6dc8d9aa83f02fd8979a5c380c_1_800x592.jpg

Shikime: 794

Madhsia: 44.4 KB
  Eshte nje nga ngjarjet o aktet me te bukura ne Shqiperi sepse me sa kam degjuar nga disa shoke qe ishin prezent duhet te jete e vetmja ngjarje spontane o e paorganizuar nga pushteti i asaj kohe. Dhe per kete mbetet edhe nje pishman personal...

  Ai i pari qe ka shtrir kembet me ngjan me dike...edhe se fotografia e paqarte dhe koha qe ka kaluar i bejne personat jo qartesisht te identifikushem.

  Fotografi fantastike.

 25. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 26. #14
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!


 27. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 28. #15
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Urime te perzemerta Donald Trump!

  Emri: 1f9c1a585b63396055f1379b0023d750801e41b8_1_655x800.jpg

Shikime: 798

Madhsia: 59.7 KB

 29. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 30. #16
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Kryengritjen fshatare e filloi Haxhi Qamili dhe fatkeqesisht Lulezim Basha po e vazhdon ....

  Emri: 16938539_1331869296859810_8556377345078626919_n.jpg

Shikime: 753

Madhsia: 50.3 KBEmri: 16864840_1331875783525828_709733025619072220_n.jpg

Shikime: 857

Madhsia: 37.7 KB

 31. #17
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Gjeni ndryshimet!?

  Emri: 17264654_10209127219242700_7875235891892983592_n.jpg

Shikime: 763

Madhsia: 38.1 KB

 32. #18
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  "Kur morali i njeriut vdes , turpi eshte pasuria e tij e vetme.."....

  "Kur morali i njeriut vdes , turpi eshte pasuria e tij e vetme.."....

  Emri: 17310284_1348796678500405_3877835646026174664_o.jpg

Shikime: 761

Madhsia: 17.4 KB

 33. #19
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Sa me shpejt, palaco!

  Emri: 17800256_1088211341325615_4326335346947150554_n.jpg

Shikime: 765

Madhsia: 59.2 KB

 34. #20
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  E kupton se sa e veshtir sht t rregullohet vendi yn.
  Teksa shikon npr rradhe t rinje, gjimnazist t politizuar,t udhhequr nga interesat e disa t tjereve dhe jo t mires vetjake, shoqrore.
  Me rastin e zgjedhjeve ndodh shpesh t ndeshesh me pamje t tilla!
  Servilizmi n nivele superiore.

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Diskutime nga te krishtert!
  Nga toni77_toni n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 05-12-2010, 20:01
 2. Diskutime pas zgjedhore..
  Nga Brari n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-07-2009, 07:10
 3. Diskutime mbi nenforumin
  Nga Pratolini n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-10-2008, 14:36
 4. Diskutime mbi arkitekturen
  Nga Diesel Industry n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-05-2007, 07:03
 5. Diskutime mbi letrsin...
  Nga Brari n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-06-2004, 11:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •