Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,005

  Pyetje ,lojra psikologjike

  Ajde pak trurin ne perdorim.
  Pyejte logjike me shum hile ne mest

  pyetja 1
  Dy persona futen ne bar dhe bejn porosin e njejt ne pije,Pasi te pijn njeri vdes tjetri jo.
  Ca ka ndodh?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,005

  Pėr: Pyetje ,lojra psikologjike

  po ju jap pergjigjjen e pare sa per te marr doren drejtimit te mendimit te zgjidhjes, amaaa tutje ajde dembel jeni mesuar vetem me informacione te gatshme

  Pergjigja: akulli ishe i helmuar ,ai qe e piu ex shpetoi ai qe e la te shkrihej u helmua.

  Pyetja 2

  Nje sheik para vdekjes i therret te dy djemet e tija dhe ju thot:
  Do beni gara me deve,atij te cilit devja mberrin e fundit do ja le pasurin.
  Filluar garen djemt,por nuk nisej asnjeri nga starti,ngase duhej qe devja te ishte e fundit
  E kuptuan qe ishte e pakuptimt kjo situat dhe iken te konsultoheshin me nje plak te menqur.Ai ju tha dicka dhe keta moren devet dhe filluar garen si te cmendur.
  Ca ju tha plaku?!

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  978

  Pėr: Pyetje ,lojra psikologjike

  ..po kishte kaluar miu(simboli i fajtorit) tek uji i akullit te pijes!

  ..plaku i tha hipjani deve mbrapsht ne start dhe do fitoni te gjithe, por gjithe pasurine!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-03-2020
  Postime
  3

  Pėr: Pyetje ,lojra psikologjike

  Eshte nje dhome boshe dhe hermetike ska ku del as nuk hyn asnje grimce ajer! Ti ndodhesh brenda saj . Ne gjithe ate dhome ndodhet nje cezme qe rrjedh uje ! Ti ke vetem nje komordare nje top dhe nje lopate ! Cfare do te besh qe te shpetosh nga mbytja?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •