Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5

Tema: Lyrics video

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-03-2016
  Postime
  9
  Faleminderit
  2
  3 falenderime nė 2 postime

  Thumbs up Lyrics video
  ky eshte nje lyrics i punuar nga une,,,, shijojeni dhe beni like nese ju pelqen !

 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan jurgen muco pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bora2 (04-03-2018),bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,295
  Faleminderit
  174
  120 falenderime nė 105 postime

  Pėr: Lyrics video

  Personalisht, me pelqen!

  Uroj te shikojme edhe me shume lyrics te tilla, suksese.
  Silence is golden.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  223
  Faleminderit
  23
  39 falenderime nė 38 postime

  Pėr: Lyrics video

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Personalisht, me pelqen!

  Uroj te shikojme edhe me shume lyrics te tilla, suksese.
  me pelqen edhe mua

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar legjenda12 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-03-2016
  Postime
  9
  Faleminderit
  2
  3 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Lyrics video

  shume faleminderit ,,, dhe do te kete dhe te tjera ne vazhdim ,,

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar jurgen muco pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 9. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Lyrics video

  great video

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •