Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-01-2017
  Postime
  1

  Serialet e sugjeruar nga une!

  Keto jane Serialet e sugjeruar nga une:

  1.Arrow
  2.The Flash
  3.Teen Wolf
  4.Vampire Diaries
  5.Supergirl
  6.Beyond
  7.Limitless
  8.Beyond
  9.Legends of Tomorrow
  10.Timeless
  11.Breaking Bad
  12.Game of Thrones
  13.Dragon Ball Super
  14.Vikings
  15.Prison Break

  Shikoni Seriale Amerikane me titra shqip ketu: Shiko ketu
  Shikoni Seriale Amerikane pa titra shqip ketu: shiko ketu

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2020
  Postime
  3

  Pėr: Serialet e sugjeruar nga une!


 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,662

  Pėr: Serialet e sugjeruar nga une!


 4. #4
  i/e regjistruar Maska e fegi II
  Anėtarėsuar
  19-10-2012
  Postime
  589

  Pėr: Serialet e sugjeruar nga une!

  Harrow - Season 1 - Episode 1 : Actus Reus  https://freemovieswatch.cc/watch-tv/...-39068.2442360
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e fegi II
  Anėtarėsuar
  19-10-2012
  Postime
  589

  Pėr: Serialet e sugjeruar nga une!

  Forever


  https://freemovieswatch.cc/tv/watch-...r-online-38726
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga fegi II : 08-03-2021 mė 05:49

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,662

  Pėr: Serialet e sugjeruar nga une!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin

  “The Queen’s Gambit” bėn historinė, fiton 11 ēmime nė ‘Emmy 2021’

  The Queen’s Gambit bėri histori ditėn e djeshme me numrin e ēmimeve tė fituara “Emmy”.


  “The Queen’s Gambit” i Netflix solli njė surprizė mjaft tronditėse pėr ēmimin e fundit tė natės nė Emmy, duke marrė nė shtėpi seri tė jashtėzakonshme tė ēmimeve, shkruan Daily Mail.

  Seriali i dashur po garonte kundėr HBO’s I May Destroy You and Mare of Easttown, The Underground Railroad tė Amazon dhe WandaVision tė Disney Plus pėr ēmimin e lakmuar.

  “The Queen’s Gambit” ishte njė projekt pasioni i krijuesit Scott Frank, me Frank qė pranoi ēmimin me producentėt Moses Ingram, Marielle Heller, William Horberg, Mick Aniceto, Marcus Loges dhe ylli Anya Taylor-Joy, me Horberg duke mbajtur njė fjalim prekės.

  “Faleminderit tė gjithė kolegėve tė nominuar nė kėtė kategori, puna mahnitėse kėtė vit. Njė gjė qė asnjė algoritėm nuk mund ta parashikojė dhe asnjė buxhet prej miliardė dollarėsh nuk mund tė prodhojė ėshtė fjala e gojės”, tha Horberg.

  “Ky ēmim ėshtė pėr tifozėt qė ua thanė miqve tė tyre. Dhe ata qė u bėnė miq, tifozė qė u thanė miqve tė tyre, ju duhet tė shikoni dramėn e shahut tė vajzave jetime”, vazhdoi ai.


  /KultPlus.com

  https://www.kultplus.com/filmi/the-q...-ne-emmy-2021/

  Beth Harmon's Final Chess Game | The Queen's Gambit - Full Scene
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 24-09-2021 mė 15:10

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,662

  Pėr: Serialet e sugjeruar nga une!  MAID | Official Trailer | Netflix

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •