Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e juniku
  Anėtarėsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  ATHINE GREQI
  Mosha
  48
  Postime
  96
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime

  Bashkejetese apo Martese !

  si thoni ne kushtet e sotme te kultures "moderne"ku cdo dite qe kalon humbet ne vorbullen e saj ,cdo ndjenje njerezore ,cilen shikoni si rastin me praktik dhe me te rendesishem ,te martoheni me dike apo te bashkejetoni ?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,150
  Faleminderit
  434
  521 falenderime nė 439 postime

  Pėr: Bashkejetese apo Martese !

  Dmth,po ta thjeshtesojme, pyetja eshte ta kesh gru apo ta kesh dashnore ?

 3. #3
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,801
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Bashkejetese apo Martese !

  Bashkjetese!!!

  Martese, vetem pasi te kalohen provat"
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  SERAFIM DILO (07-01-2017)

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e ximiabedini
  Anėtarėsuar
  30-09-2012
  Mosha
  33
  Postime
  27
  Faleminderit
  18
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Bashkejetese apo Martese !

  kafshet bashkjetojn e njerezit martohen
  Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...[/FONT]

 6. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-02-2020
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Bashkejetese apo Martese !

  Sė pari bashkėjetesa dhe mė pas si shkon

 7. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-02-2020
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Bashkejetese apo Martese !


Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •