Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Gzuar Vitin e Ri 2017: Paqe, shndet, pun e dashuri

  T nderuar antar e vizitor t forumit shqiptar.

  Urojm q Viti i Ri 2017 t'iu ket gjetur t gzuar pran familjes e njerzve t dashur n jetn tuaj. Stafi i Forumit Shqiptar ju uron nga zemra q Viti i Ri t'iu sjell:

  1. Paqe - Jeta dhe liria e njeriut lulzon n koh paqe dhe vritet nga lufta.
  2. Shndet - Sikur t gjitha t mirat e bots t'i kesh, po nuk ke shndetin, nuk ke asgj.
  3. Pun - Puna sht burimi i t ardhurave pr jetn por edhe mnyra se si ne i bjm ndrrat realitet.
  4. Dashuri - Lumturia nuk sht gj tjetr vetm se si njeriu prjeton prekjen e tij nga dashuria!

  Gzuar! Pr shum vjet gzuar!

  Stafi i Forumit

 2. 3 antart m posht falenderuan Albo pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Neteorm (04-01-2017),SERAFIM DILO (02-01-2017),{A_N_G_E_L_69} (02-01-2017)

 3. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pr: Gzuar Vitin e Ri 2017: Paqe, shndet, pun e dashuri

  Gezuar te gjitheve 2017! Qofte nje vit i mbare per ju dhe familjet tuaja! Bekime te perzemerta per te gjithe ne.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 4. Anetart m posht kan falenderuar {A_N_G_E_L_69} pr postimin:

  SERAFIM DILO (02-01-2017)

 5. #3
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Antarsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipri
  Mosha
  41
  Postime
  944

  Pr: Gzuar Vitin e Ri 2017: Paqe, shndet, pun e dashuri

  Paqe, shendet dhe lumturi per Ju dhe familjen tuaj!

  Gezuar per shume vjet !
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 6. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,688
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Gzuar Vitin e Ri 2017: Paqe, shndet, pun e dashuri

  Gezuar te gjitheve, fat dhe mbaresi per cdo familje kudo qe ndodhet

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •