Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Bern,Switzerland
  Postime
  30
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Arrow AlbaSoul CHAT. dhe IRC.AlbaSoul.com ???

  Pėrshendetje

  unė jam nga kosova, thuaj se nje user i chatit albasoul qysh tek webmasteri kur ka kann Shqiperia. deri ne vitin 2006 edhe mo skam pasė kohė tė hy ne Internet, kur sot u futa nė Chat edhe dhe pashė vetėm 4 persona online, ku osht problemi a din dikush mem informu.
  mendoja tė bashkohemi tė gjithė kta usera edhe zbashku me Albo, edhe forumin edhe njerzit qe kann kann nė kohat e mira edhe tė vėshtira tė i bashkohen chatit edhe tė bejmė njė Chat tamam si ka qen Shum kohė mė parė, me pasė njė Chat qė ka rregull qė ka njė moto tė njė shpirti shqiptarė, pamarrė parasysh nga vjen nga cili rajon, Albasoul ėshtė njė histori Shum e madhe nė ket Forum jam regjistru ne vitin 2004 por nė Chat albasoul qė ka pasė nė webmaster mos gabovsha hala ma i vjetėr, mendojė qė osht koha pėr nje organizim tė madh edhe tė kemi nje vend ku takohen shqiptarėt e gjitha vendve Shqiperi,kosove,maqedoni,cameri,kosovlindore, etj.. edhe ne gurbetqaret qe kemi marr rrugt pa kthim..  edhe njė pershendetje pėr tė gjth shqiptaret kudo qė jan, pa dalliime feje partie etj..
  ne duhemi tė mbėshtetim njėr tjetrin, sepse ne jemi ato qe i kemi tregu botės qe kush o SHQIPTARI..


  Rrespekte Safet Berisha.
  AlbaSoul Network

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MrSafet pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (25-04-2018)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •