Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  redzonne Maska e ERI_69
  Anėtarėsuar
  17-04-2003
  Vendndodhja
  Ku te me cojne kembet
  Postime
  12

  Wink Me ne fund edhe une ne forum:)

  Pershendetje te gjitheve !!!!


  -Erald-
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  complicated-simple-nice-rude:i'm here ;/

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e karamelja
  Anėtarėsuar
  06-06-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  211
  Pershendetje!!
  Mire se erdhe Erald!!
  Kalofsh mire ne forum!!

 3. #3
  Ēapkene... Maska e Arbresha
  Anėtarėsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  Underneath the tears of the Sun...!!!
  Postime
  260
  Mire Se Erdhe Erald
  Deshiroj qe te kalosh nje kohe te kendshme dhe me humor ketu ne forum...

  Gjithe te mirat
  Me respekt,
  Arbresha

  p.s nice pic....bye

 4. #4
  i/e larguar Maska e ChiCky_Gir|86
  Anėtarėsuar
  23-02-2003
  Vendndodhja
  At mAh pApAz h0usE..!!
  Postime
  232
  Pershendetje ERI..
  nice pic grupi.. a po ma len nji gjiro mitsubishin..me drejte kthimit.. ta kthej prep lol
  anywayz c ya

  xxx

 5. #5
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,016
  Eri po nje here pershendesin njerzit kur hyjne. Nje teme pershendetje ta kalova tek forumi i Pershendetjeve. Kete teme po e mbyll, pasi sic mund ta kesh vene re, prezantim nuk do te thote "pershendetje" , do te thote te thuash dicka per veten ne fillim pastaj te hedhesh dhe foton.

  Kur te kesh kohe hap nje teme me prezantimin tend dhe kete foto do e hedh atje!

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •