Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Ku s'ka dashuri , a duhet t'ket rahati...?

  Emri: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.jpg

Shikime: 168

Madhėsia: 64.2 KB
  pershndetje t'nderuem lexues .
  Nga : Bahri qellimi .

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Ku s'ka dashuri , a duhet t'ket rahati...?

  Aty ku s'ka dashuri ka merzi dhe bote te veshtire Gotike apo gjermane!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •