Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,639
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Shqiptari me emrin e vetem ne botė.

  Shqiptari me emrin e vetem ne botė Bubrrec Kelmendi

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Shqiptari me emrin e vetem ne botė.

  Bubrrec Kelmendi apo Bug Ke'Brain ben mire te bubrroje(te shohe punen e vet?) dhe te mos na shese mend!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •