Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-09-2015
  Postime
  6

  Si gatuhet / Ku mund te gjej bugace?

  Me ka vajtur keq mendja per bugace, ka nje jave po hiccc ajo nostalgjia e ditve kur kaloja veren ne elbasan dhe te gjithe merrnim bugace ne mengjes Kshu qe tani dua prape po sdi ku te gjej, ne tirane te pakten skam pa ndonjehere. A di njeri ndonje recete apo ndonje vend qe shet bugace ne tirane? Se une tn o e gjej o ska

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,913

  Pėr: Si gatuhet / Ku mund te gjej bugace?

  Citim Postuar mė parė nga sara500 Lexo Postimin
  Me ka vajtur keq mendja per bugace, ka nje jave po hiccc ajo nostalgjia e ditve kur kaloja veren ne elbasan dhe te gjithe merrnim bugace ne mengjes Kshu qe tani dua prape po sdi ku te gjej, ne tirane te pakten skam pa ndonjehere. A di njeri ndonje recete apo ndonje vend qe shet bugace ne tirane? Se une tn o e gjej o ska
  Pune e madhe ku me gjete receten ............
  shko google shkruaj, pogaqja shqiptare u kry....

  https://www.google.se/url?sa=t&rct=j...8TbhLg9ZZHREfw

  https://www.google.se/url?sa=t&rct=j...azQGC8iWBm02rw
  url
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 01-03-2016 mė 19:15

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-09-2015
  Postime
  6

  Pėr: Si gatuhet / Ku mund te gjej bugace?

  Citim Postuar mė parė nga Akuamarini Lexo Postimin
  Pune e madhe ku me gjete receten ............
  shko google shkruaj, pogaqja shqiptare u kry....

  https://www.google.se/url?sa=t&rct=j...8TbhLg9ZZHREfw

  https://www.google.se/url?sa=t&rct=j...azQGC8iWBm02rw
  url
  Kerkova bugace jo pogace, di si ta kerkoj ngoogle po sdel gje Bugacja eshte ushqim elbasanlli, si tip simite me pite te ferguara me gjalp qe zakonisht hahet ne mengjes
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sara500 : 02-03-2016 mė 08:21

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,913

  Pėr: Si gatuhet / Ku mund te gjej bugace?

  Pugaqja- Pogaqja ,kesaj i thon : "jo buka po kulaqi"

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 02-03-2016 mė 10:44

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-09-2015
  Postime
  6

  Pėr: Si gatuhet / Ku mund te gjej bugace?

  Citim Postuar mė parė nga Akuamarini Lexo Postimin
  Pugaqja- Pogaqja ,kesaj i thon : "jo buka po kulaqi"

  Ahuuu une them qe seshte ajo ti vazhdon kur se di ca eshte bugace saktesisht quhen pitet e ferguara brenda bukes, eshte gatim qe vetem elbasani e ka tradit. Nuk ka lidhje me pogacen se ate e njof dhe e respektoj flm gjithsesi

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •