Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Qielli sipas Ciarlit!

  Qielli eshte si nje hoj i madh bletesh(m..tngrenesish),,qenie me koke te madhe dhe sy te buhavitur qe sa here merziten hane m..in e tyre, te cilat adhurojne ne fshehtesi dhe me zjarr, duke e ruajtur me fanatizem kete sekret, nenen e tyre qe edhe pse duket si mashkull dhe termite gjigante, ne fakt eshte e gjinise femerore dhe shume me e zgjuar se nje blete normale. Meshkujt apo bletet pa 'vetulla' dihet qe nuk egzistojne me dhe klitori apo i ashtuquajturi penis i bletes femer eshte shume impotent ne krahasim me penisin e bleteve meshkuj te zhdukura.
  Apo kjo eshte, ishte bota lindore dhe pati luftetare, migrues dhe arratises me force dhe pamundesi per te jetuar ne nje bote kombinatorike shifrash sepse bletet nuk qenkan te zonja te kapin vleren dhe shperdorojne. Me vone pasi shoqerite terratisese e moren veten dhe themeluan nje te ashtuquajtur Evrope dhe ish-armiqte e lindjes apo djellit konsoliduan nje shtet perendimor te ditur, u vune re shume karakteristika te botes lindore me me qartesi. Psh bletet mbanin gjithnje prane tyre nje lloj karkaleci pa zgjuarsi por te eger dhe shume te forte, nje lloj qeni kufiri, apo gjithnje vriteshin midis tyre edhe ne lartesi te byrove te tyre materialiste, quasi perfekte duhet te themi po te harrojme armiqesite e panumerta me boten, apo sektori i shendetsise qe merrej me kerkimin dhe zhdukjen e cdo gjurme mashkulli qe dy here me i madh sesa ai i shendetit publik, apo gabimet e tyre qene te panumerta edhe pse ishin blete....

  Megjithketo bota ne armiqesi me boten lindore i quajti gjithnje budallenj dhe derra, apo ngaterrues dhe hungerites u quajten virtytet e cdo blete apo lindori, primati apo komunisti, njelloj eshte!

  https://www.google.com/search?q=bee+photos&tbm=isch&imgil=ohT34TdG42CA0M% 253A%253Basqo8nPPBjy2yM%253Bhttps%25253A%25252F%25 252Fen.wikipedia.org%25252Fwiki%25252FHoney_bee&so urce=iu&pf=m&fir=ohT34TdG42CA0M%253A%252Casqo8nPPB jy2yM%252C_&usg=__RpC0OZmpmHcSOuo2W9d03yJUabg%3D&b iw=1600&bih=800&ved=0ahUKEwiWiZyY6IXLAhXDwBQKHWzMA gQQyjcINg&ei=CRXIVtbgOcOBU-yYiyA#imgrc=ohT34TdG42CA0M%3A
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Ciarli : 20-02-2016 mė 03:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •