Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-02-2016
  Postime
  1

  Parodi Vipa Shqiptar!

  Mirdita shok dhe dashamir dhe shoqe une quhem John A. Mati

  jam afer 38 vjeq
  banoj ne zvicer afer Zürich, kam lindur ne Svicer
  jam beqar aktulaisht
  e kam shkollen per Regjisor dhe Aktor dhe pastaj Kameraman dhe Montazh Filmi
  John A. Mati Filmography
  - 2012 SSG Short Film 12min. Art Novel No Budget
  - 2013 4 Days-Mystery Love 21min. Art Thriller Short Film No Budget
  - 2014 "Reaction Killers" 85.min. Action Thriller postproduktion! No Budget
  - 2014 "Monsieur Brucco 1" 84 min. Drama Comedy completed No Budget
  - 2015 "Monsieur Brucco 2" 90min. Comedy Slapstick filming! No Budget
  - 2016 "Monsieur Brucco 1" 82min. Cinemaversion filming! Low Budget
  - 2016 " Ballistic Love" Drama Action 100min. announced ^20'000 Euro
  - 2017 "Perverse Money" 80min.Erotic Thriller announced 70'000 Euro

  -2016 TV Serial Parodie Zone e Lire 7min.

  Deshirat dhe enderrat e mi jan mu ba i njofshum me Filma cilesi.
  Me pelqen te vizitoj ne kete forum njerzi cfar kan idea per nidmua ose Kritik me kuptim per ta permisua Filmin.
  Gjith Filmat e mi mundeni ti shikoni ne Youtube kanal me ermin tim "John A. Mati"

  Pikrisht dua te baj Parodi Shqiptare dhe kerkoj ndim nga idea , shikoni pjese e par "Parodi Zona e Lire"


  jam i gatqem per Muhabete

  Pershends
  John A. Mati
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga John A. Mati : 06-02-2016 mė 14:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •