Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-01-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Tema: Te Burgosurit e ludtes dyt botrore.

  Mir mrama te nderuar lexova disa shkrime ketu lidhje me luftart e luftes te dyt botrore te anamoraves apo te them te presheves dhe Bujanovcit por pash shum gjana se nuk jan reale po nuk e di se nga kush i keni mar kto informata apo kush ju ka njoftu me kto gjėra jo te sakta keshtu qe ju lutem osht mė mir meu informu me njerz te cilat i din gjanat se pash ketu qe njerzit te cilt kan dhan shum kontribut dhe jan kan dhe te denuar edhe me jet apo me denim likfidimi e ka dhe me ka 20 e 15 vite burg qe kan ndejn ne burgjet e serbis flm me respekt

 2. #2
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime

  Pėr: Tema: Te Burgosurit e ludtes dyt botrore.

  Skenderli Kjo qe thua ti qendron (Y)
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 3. #3
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,397
  Faleminderit
  393
  249 falenderime nė 213 postime

  Pėr: Tema: Te Burgosurit e ludtes dyt botrore.

  Pse nuk shkruan ne temen perkatese duke sjelle ndihmesen tende ne qartesimin e fakteve qe ke ne zoterim?!
  Jarigas

 4. #4
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,279
  Faleminderit
  172
  117 falenderime nė 104 postime

  Pėr: Tema: Te Burgosurit e ludtes dyt botrore.

  Forumi nuk ben selektime as idesh e as konceptesh por vetem pasqyron ate qe perbehet sot shoqeria shqiptare brenda e jashte kufijeve te Shqiperise!
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •