Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-01-2016
  Postime
  1

  Question Keshilla per studimet ne Departamentin e Aktrimit

  Pershendetje.
  Si mendoni, a eshte vone ne moshen 25 vjeēare te filloj studimet profesionale per Aktrim, sa mendoni qe do ia kisha dalur tė kam sukses ne kete fushe ne krahasim me te tjeret qe fillojn me herėt?
  Per informacion: Une qysh ne vegjeli kam pasur deshire qe te merrem me aktrim, talenti nuk me ka munguar dhe poashtu vi nga nje familje qe jane marr jo profesionalisht me kete fushe per nje kohe te gjatė, por si 18 vjeēar, isha i pa pergaditur per nje gje te tille, dhe aso kohe nuk me dukej profesion i duhur por pas dy-tre perpjekjesh (dhe deshtimesh fatkeqesisht) me fakultete te ndryshme, me duket qe ka ardhur koha ta provojė edhe kėtė pasi edhe ka filluar pak a shume te zhvillohet ky profesion ne vendin tonė, por siē e ceka me larte tash frikesohem mos eshte teper vone
  Falemnderit

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24

  Pėr: Keshilla per studimet ne Departamentin e Aktrimit

  nese ke pasion talent dhe vullnet nuk ka gje qe te ndaloje

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296

  Pėr: Keshilla per studimet ne Departamentin e Aktrimit

  Nese ke talent nuk eshte dhe aq e domosdoshme te vesh edhe 4 vite ne shkolle.
  akrimi edhe sic cdo profesion tjeter eshte ke njeh ne cdo vend te botes
  keshtuqe ti e di me mire

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •