Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 29
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evropian

  Kombtarja kualifikohet, Jemi n Euro 2016, festa n Shqipri e kudo n bot ku ka shqiptar  Mijra tifoz anemban Shqipris por jo vetm, n Kosov, Maqedoni, Serbi, Itali, Belgjik, Gjermani, Franc e kudo festuan mbrmjen e sotme, 11 tetor 2015, kualifikimin e kombtares n Euro 2016.
  Nj ndrr q u b realitet. Festimet filluan q nga momenti i shnimit t golit t tret dhe vazhduan edhe pas mesanate.
  N Shqipri pavarsisht motit t keq me shi mijra persona mbushn sheshet kryesore me flamuj dhe brohorima pr kombtaren. Ndrsa atmosfer festive ka pasur kudo ku ka shqiptare.
  Flamujt kuq e zi u valvitn n do trev shqiptare dhe kudo ku jetojn bashkkombasit tan

  Emri: CRDfXL_WcAAaoAc.jpg

Shikime: 251

Madhsia: 50.4 KB

  Ne po ju sjellim me video e foto atmosferen qe mbizoteroi sot kudo

  N Tiran , sheshi Sknderbej sht ndezur kuqezi, ndrsa tifozt shprehen shum t lumtur pr fitoren.
  Shqiptart festojn me makina dhe flamuj, duke brohoritur Shqipri etnike.

  Emri: 12166239_10206456538765961_396323230_n.jpg

Shikime: 219

Madhsia: 30.9 KB

  Emri: 213834008-5e160f6f-f7e7-4736-9d4a-89eadfa9dd7b.jpg

Shikime: 212

Madhsia: 39.0 KB

  ORA NEWS

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Tirane.


 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Vlore.


 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Shkoder.


 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Korce.


 6. #6
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Durres.


 7. #7
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Elbasan.


 8. #8
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Lezhe.


 9. #9
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Fier.


 10. #10
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Berat.


 11. #11
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Kruje.


 12. #12
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Presheve.


 13. #13
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne New York, SHBA.

  Emri: CRDyA1wVAAAnDQ5.jpg

Shikime: 83

Madhsia: 65.0 KB

 14. #14
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Waterbury, Connecticut, SHBA.


 15. #15
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Tetove.


 16. #16
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Festimet ne Paris, France.


 17. #17
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  "Euro 2016" , Mir se erdht! Shqipria nderon “Kombtaren”, pritja dhe festa madhshtore  Mes nj atmosfere festive, kngve, valleve dhe thirrjeve “kuq e zi” mijra tifoz por dhe krert e institucioneve shtetrore, i uruan sot mirseardhjen ekipit t kombtares shqiptare.
  Me fitoren e mbrmshme 3- 0 me Armenin, kombtarja arriti t shkruaj historin e futbollit duke kualifikuar Shqiprin n kampionatin “Euro 2016”.
  Pritja madhshtore nisi rreth ors 14: 30 n aeroportin “Nn Tereza” pr t vijuar m pas n bulevardin kryesor t kryeqytetit.
  Si asnjher m par nuk ishte mbushur bulevardi para kryeministris si sot dhe pr nj qllim: “Pr ti uruar mirseardhjen ekipit t kombtares s drejtuar nga kapiteni Lorik Cana dhe trajneri italian Giani de Biasi dhe pr t festuar me ta hyrjen n “Franc 2016”.
  N aeroport pr t’i pritur doli dhe kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Arsimit Lindita Nikolla.
  M pas ceremonia vijoi n kryeministri ku zoti Rama nderoi me medaljen e “Mirnjohes”, presidentin e Federats s Futbollit Armando Duka, trajnerin e Kombtares, Giani de Biasi dhe kapitein Lorik Cana.
  N orn 16: 30 ekipi u nderua n Presidenc me medaljen “Nderi i Kombit”. M pas festa do t vijoj n sheshin “Nn Tereza” i cili vijon t jet plot q prej orve t mesdits.

  Emri: autobusi1.jpg

Shikime: 72

Madhsia: 42.4 KB

  Emri: kombetarja-te-sheshi.jpg

Shikime: 73

Madhsia: 48.0 KB

  ORA NEWS

 18. #18
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Nga pritja ne Tirane:


 19. #19
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Nga pritja ne Tirane:


 20. #20
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,958
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr


Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •