Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2015
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Smile Lendet qe duhet te zgjedh per te vazhduar per Informatike

  Pershendetje!Jam nje maturant dhe mendoj te vazhdoj universitetin per Informatike ne Tirane.Neqofte se do te kemi lende me zgjedhje do te doja qe te zgjedhja Anglishtin Edhe Biologjine por a kane vertet lidhje me degen qe do te vazhdoj une pra per Informatike.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Romantiku.11 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime nė 441 postime

  Pėr: Lendet qe duhet te zgjedh per te vazhduar per Informatike

  Dipllomen me lek ke per ta mor,k'shu qe mos e vrit shum menien.Edhe me lek e prap nuk osht e sigurt.

  Po e pate me zgjedhje,zgjedhja ate qe kushton me pak.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime

  Pėr: Lendet qe duhet te zgjedh per te vazhduar per Informatike

  Citim Postuar mė parė nga Romantiku.11 Lexo Postimin
  Pershendetje!Jam nje maturant dhe mendoj te vazhdoj universitetin per Informatike ne Tirane.Neqofte se do te kemi lende me zgjedhje do te doja qe te zgjedhja Anglishtin Edhe Biologjine por a kane vertet lidhje me degen qe do te vazhdoj une pra per Informatike.
  Ti shiko te zgjedhesh ato lende qe i ke me mire dhe ne te cilat mer me shume kredite, zgjedhjen perkatese e ben ne vit te trete, Mesa di anglishtja ka me shume kredite por ne formatin e lendeve me zgjedhje ke anash edhe kreditet per cdo lende
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar 2043 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Lendet qe duhet te zgjedh per te vazhduar per Informatike

  biologjia nuk ka lidhje por me sa di une anglishtja ka shume lidhje

 8. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Lendet qe duhet te zgjedh per te vazhduar per Informatike

  informatika eshte e veshtire te keshilloj ta mendosh prape degen qe do zgjedhesh

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •