Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 70 prej 70
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Aleksandër Gjoka

  Sukses qe s'humb me vitet .....


 2. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Aleksandër Gjoka

  Nje dimension i ri i Sandrit Artist - Trajner i Zerave te se Ardhmes ! Suksese Dyshes GJOKA !

  Edicioni i dytė i “The Voice Kids” do tė nisė sė shpejti nė ekranin e Top Channel. Trajnerėt qė do tė ulen nė karriget e kuqe tė skenės e do tė jenė pėrballė talenteve tė rinj janė: Miriam Cani, Eneda Tarifa, Aleksandėr dhe Renis Gjoka.

  Aleksandri dhe Renisi, pėrfaqėsues tė brezave tė ndryshėm,  do tė kenė nė dispozicion njė buton tė vetėm e do tė marrin vendime tė pėrbashkėta. Tė ftuar nė njė emision televiziv, tė dy xhaxha e nip kanė treguar se formati i kėtij talent-show ka vėshtirėsitė e veta pasi ata do tė gjykojnė fėmijėt e do t’u duhet qė gjithmonė tė vendosin sė bashku. Sandri dhe Renisi kanė premtuar se nuk do tė grinden asnjėherė nė Voice, por do t’i zgjedhin me konsensus zėrat e kėtij edicioni.

  http://bordo.al/2017/10/02/aleksande...he-voice-kids/ 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Aleksandër Gjoka


 4. #64
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Aleksandër Gjoka


 5. #65
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Aleksandër Gjoka  Team Gjoka - Kjo natė sa njė jetė | Live Shows | The Voice Kids Albania 2018

 6. #66
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Aleksandër Gjoka  Team Gjoka – We Are The World | Live Shows | The Voice Kids Albania 2019

 7. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Aleksandër Gjoka  KENDO KENGEN TIME - ALEKSANDER GJOKA | Pj.1

  Vizion Plus - Nėntor 2019

 8. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Aleksandër Gjoka  KENDO KENGEN TIME - ALEKSANDER GJOKA | Pj.2

 9. #69
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Aleksandër Gjoka  KENDO KENGEN TIME - ALEKSANDER GJOKA | Pj.3

 10. #70
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Aleksandër Gjoka  KENDO KENGEN TIME - ALEKSANDER GJOKA | Pj.4

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •