Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e sadmadman
  Anėtarėsuar
  13-06-2009
  Postime
  51
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Tahiri kunder tahirit

  Ministri i Brendshėm Saimir Tahiri ka reaguar pėr videon e publikuar nė rrjetet sociale ku njė qytetar denonconte sjelljen e Policisė Rrugore e cila jo vetėm qė nuk dinte Kodin Rrugor por edhe po gjobiste drejtuesin e automjetit.

  Pėrmes njė postimi nė rrjetet sociale Ministri Tahiri thekson se kjo sjellje e policisė ėshtė e papranueshme duke paralajmėruar kėshtu masat ndaj oficerėve tė Policisė Rrugore. Nė kėtė drejtim Tahiri ka pėrsėritur thirrjen ndaj qytetarėve qė tė denoncojnė ēdo abuzim nga ana e uniformave tė rendit.

  “Kjo eshte sjellje e papranueshme per Policine e Shtetit qe duam te ndertojme. Falenderoj qytetarin dhe portalin per publikimin e videos duke inkurajuar me shume qytetare te bejne te njejten gje. (ne shume vende eshte kthyer tashme ne praktike pajisja e makines me nje kamera te thjeshte qe kushton me pak se 30 euro).
  Kjo eshte forca jone! Te behemi bashke me qytetaret per te mos pranuar modelin e abuzimit.
  Sa me shume denoncime te tilla, aq me e lehte per te shmangur abuzimin.
  Ndaj po reformojme Policine, ndaj kemi ngritur Akademine e Sigurise si institucion i arsimit te larte, ndaj po investojme per kamerat e trupit per cdo punonjes policie, por mbi te gjitha, ndaj kerkojme kontributin e cdo qytetari.
  Keshtu behemi bashke per ‪#‎policineqeduam” shkruan Tahiri


  ZOTI MINISTER I BRENDSHEM NE POPULLI I THJESHTE E DEGJUAM THIRRJEN TENDE PER NDIHME NDAJ TEJE POR ESHTE NJE PROBLEM NUK JEMI NE PER TE DEMASKUAR FILMUAR APO PROVOKUAR POLICET PO JE TI QE I DREJTON I MENAXHON I KESHILLON I DREJTON I KONTROLLON I HEQ I PERJASHTON I TRANSFERON I PROFESIONALIZON NE MENYREN TENDE JE TI MBIKQYRESI I GABIMEVE I ARRITJEVE TE Tyre.NE TE KEMI VOTUAR TA BESH KETE PUNE DHE TA BESH MIRE JO TE NA LESH NE KONFLIKT TE HAPUR DHE SHESHIT ME POLICINE QE TI VETE DREJTON DHE MESA DUKET JE KUNDER Tyre, mos harro je dhe ti ne ate organizim ns mund te quhet keshtu POLICIA E SHTETIT ti JE KREU I SAJ DHE DREJTUESI I SAJ DHE PER TU MARRE ME KAMER JE DHE TI CDO DITE CDO MINUTE.POLICET NE RRUGE PERVEC VETVETES PERFAQESOJNE dhe SHTETIN POR DHE Ty.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sadmadman pėr postimin:

  ai djali ... (26-09-2015)

 3. #2
  Dark Angel Maska e smokkie
  Anėtarėsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 26 postime

  Pėr: Tahiri kunder tahirit

  30 euro nje muaj drita..
  Por me pagen mesatare 700 euro ne muaj nuk eshte shume, ja vlen dhe jua mban xhepi o shqipo.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •