Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: Help!

 1. #1
  Gentle Creature Maska e starbright
  Anėtarėsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime nė 13 postime

  Help!

  Kam komentuar para ca kohesh ne disa tema dhe me eshte mbushur inbox me emails, une nuk e di si te c'abonohem Me sqaroni ju lutem!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Help!

  e dashur mund ti bllokosh emailet ose mund te dalesh nga forumi
  Zgjedhjen e ke ti

 3. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,300
  Faleminderit
  175
  121 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Help!

  Kliko : Paneli i Anetarit me pas Ndrysho mundesite dhe shiko opsionet nese do te vijne mesazhe nga administratoret ose anetaret e tjere , hiqi opsionin dhe besoj nuk do kesh me email te ngarkuara.
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •