Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 47 prej 47
 1. #41
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,338

  Pėr: Ku jane forumistet?

  Kan avullu nga vapa lol

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar B@Ne pėr postimin:

  dielli1 (13-09-2016)

 3. #42
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: Ku jane forumistet?

  Janė shitur pėr njė thes miell
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 4. #43
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  212

  Pėr: Ku jane forumistet?

  jan shperndare ne kater ane

 5. #44

  Pėr: Ku jane forumistet?

  Sillen verdalle...
  "Sillu ti sillu, bien atje ku je lidhur...".
  Pra po aty ke nyja do perfundojne, do i bin perqark eterit dhe botes virtuale,
  po perseri tek FORUMI SHQIPTAR do ta sjellin koken...!
  Pershendetje
  Mėsoi tė tjerėt me jetėn tėnde dhe jo me fjalėt e tua

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar arbereshi_niko pėr postimin:

  pranvera bica (23-04-2018)

 7. #45
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,874
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Ku jane forumistet?

  ...tamam arbereshi_niko...ku jane mbledhur valle? E panjohur ku je ?

 8. #46
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,632

  Pėr: Ku jane forumistet?

  Edhe forumi si dhe forumistet jane futur ne Facebook po ku tjeter....
  Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 9. #47
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Anėtarėsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tokė
  Postime
  744

  Pėr: Ku jane forumistet?

  Janė me leje :P.
  Kanė qenė pa qejf kto kohė,por do rikthehen pėrsėri

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •