Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 58
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e JONI nga KUKSI
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  34

  *****ja ku erdha dhe une*****

  nje pershendetje per ju te gjithe

  Emrin e kam: Joni
  jam 17 vjec

  jam 1.70m
  pasjone kam shume si p.sh muzika futbolli. Kinemaja e dis te tjerea

  skuadra e zemres edhte Juventius

  dhe Kombetarja

  per me shum me pyesin

  ja dhe ca foto te mija
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  **********:^sirena mA sHkAtRoJ ZeMrEn DaShUrIa :^sirena**********

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e JONI nga KUKSI
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  34
  ja dhe nje foto ku kam dalur me 2 shoqet e shkolles time
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  **********:^sirena mA sHkAtRoJ ZeMrEn DaShUrIa :^sirena**********

 3. #3
  Ēapkene... Maska e Arbresha
  Anėtarėsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  Underneath the tears of the Sun...!!!
  Postime
  260
  Mire Se Erdhe Joni,
  Deshiroj qe te kalosh nje kohe sa me te kendshem dhe me humor ketu tek forumi.

  Me respekt,
  Arbresha,

  p.s. shume foto te bukura, have fun lal

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e JONI nga KUKSI
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  34
  ja dhe nje e imja
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  **********:^sirena mA sHkAtRoJ ZeMrEn DaShUrIa :^sirena**********

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e JONI nga KUKSI
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  34
  Arbresha shum faleminderit te pershendes

  me respekt JONI
  **********:^sirena mA sHkAtRoJ ZeMrEn DaShUrIa :^sirena**********

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e JONI nga KUKSI
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  34
  ja dhe nje tjeter
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  **********:^sirena mA sHkAtRoJ ZeMrEn DaShUrIa :^sirena**********

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e JONI nga KUKSI
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  34
  ja dhe nje
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  **********:^sirena mA sHkAtRoJ ZeMrEn DaShUrIa :^sirena**********

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e JONI nga KUKSI
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  34
  ja dhe nje tjetr po ketu kam dal shum nervoz
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  **********:^sirena mA sHkAtRoJ ZeMrEn DaShUrIa :^sirena**********

 9. #9
  Get Down Or Lay Down Maska e ExEL
  Anėtarėsuar
  03-04-2003
  Vendndodhja
  Philadelphia (north philly)
  Postime
  22
  Yo me 2 fotot e para ishe cool
  por me foto e tjata ......... me mir mos i kishe ven

  Megjithate mirseredhe ne forum

  HollAAAAA
  :-r >>>>>>>>ThUg LiFe <<<<<<<< :-r

 10. #10
  HoT_BoY Maska e KuKeS_BoY
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  35
  he po ja dhash meqen se ikam ti fus po sense flm

  me respekt JONI
  DJALLI NUK EKSISTON.... FERRI PO

 11. #11
  Mr-HappY Maska e Kuksjan_forever
  Anėtarėsuar
  25-01-2003
  Vendndodhja
  °©Ne Det©°
  Postime
  366
  hej Joni mie se erdhe vella ja kalofsh sa me mir

  me respekt Fatri
  Love is a name
  Sex is a game
  play the game
  and forgot the name...

 12. #12
  HoT_BoY Maska e KuKeS_BoY
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  35
  mie se erdhe patrijot ja kalofsh sa me mire

  cool PpPpPpPp vella

  me respekt Eltoni
  DJALLI NUK EKSISTON.... FERRI PO

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e JONI nga KUKSI
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  34
  flm vella dhe ju te gjithe te tjerit qe me kani shkruajt jeni shum te mir ju pershendes nga zemra

  me respekt JONI
  **********:^sirena mA sHkAtRoJ ZeMrEn DaShUrIa :^sirena**********

 14. #14
  DEAD MAN WALKING AWAY! Maska e Kuksjan
  Anėtarėsuar
  05-12-2002
  Vendndodhja
  london UK
  Postime
  55
  Bo bo patrijot ca ben keshtu more shum nice pice
  kujdes se po te mbysin ato gocat ,
  Mire se ke ardhe ne mesin ton kalofsh sa me mire
  shnet
  Jeta eshte shum e gjat ,po ama eshte dhe shum e shkurtur

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e JONI nga KUKSI
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  34
  hej vella e don nje se nuk po di se ca tuj bej me nxoren shpirtin hahhahh te pershendes

  me respekt JONI
  **********:^sirena mA sHkAtRoJ ZeMrEn DaShUrIa :^sirena**********

 16. #16
  °»¤«°mģ§§ÆŠee°»¤«° Maska e ^BabY__GirL^
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  babys heart :)
  Postime
  325
  mire se erdhe ne forum joni...ja kalofsh mire ktu midis nesh
  The Heart Has Reasons That Reason Cannot Know

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e JONI nga KUKSI
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  34
  thx zemra te pershendes shum

  me respekt JONI
  **********:^sirena mA sHkAtRoJ ZeMrEn DaShUrIa :^sirena**********

 18. #18
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Anėtarėsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  596
  Joni mire se erdhe patriot..............
  Na e mbushet forumin me bukurosha lool jo per gjo po ta dijne se c'bukuri ka Kuksi.

  Me respekt nga ^^Gjalica^^

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e JONI nga KUKSI
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  34
  hej gjalica po neve te bukur kemiqen dhe ashtu do jemi po nese flm per komplimentin te pershendes

  me respekt JONI
  **********:^sirena mA sHkAtRoJ ZeMrEn DaShUrIa :^sirena**********

 20. #20
  Joni mire se erdhe, je i bukur, yll fare...por nje keshille shoqerore...Tek postimi 4...Ato doēkat mbi gjunje... ncncncnc

  Nuska...

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •