Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-06-2015
  Postime
  19

  Si te Zhbllokojme Mistreci.com ose Filma24 ose cdo website te bllokuar.

  Si te Zhbllokojme Mistreci.com ose Filma24 ose cdo website te bllokuar.
  Sic e dini AKEP ka bllokuar shume nga faqet ku ne mundet te shikojme filma online falas. Me 3 hapa te thjesta ne mundet te zhbllokojme te gjitha faqet qe akep ka bllokuar.
  Nuk eshte asnje gje illegale dhe nuk ka asnje problem.
  Shikoni kete video nqs jeni te interesuar:
  Beni subscribe nqs ju pelqeu videoja edhe nqs doni me shume guida rreth kompjuterave me thoni se cfar vidjoje te bej. faleminderit  Keta ISP kane bllokuar keto website:
  Abcom
  Albtelecom
  Abissnet

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-10-2019
  Postime
  2

  Pėr: Si te Zhbllokojme Mistreci.com ose Filma24 ose cdo website te bllokuar.


 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-10-2019
  Postime
  2

  Pėr: Si te Zhbllokojme Mistreci.com ose Filma24 ose cdo website te bllokuar.

  Mistreci.cc faqja me e mira vlla, shum shpejt do marre vendin e par ne shqiperi!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-01-2020
  Postime
  2

  Pėr: Si te Zhbllokojme Mistreci.com ose Filma24 ose cdo website te bllokuar.

  Tashme konkurrent edhe Pitkini.com
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Pitkini : 03-02-2020 mė 18:16 Arsyeja: content

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •