Close
Faqja 3 prej 62 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 1236
 1. #41
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #42
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Boj Xhorxhi i Kallcer kllab
  Kenge e bukur
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. #43
  Larg Gjithckaje Maska e ANTONIO1
  Antarsuar
  22-05-2006
  Vendndodhja
  Sekret Se Vjen Dhe Ti......
  Mosha
  41
  Postime
  254

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Bot Intrigash

 4. Anetart m posht kan falenderuar ANTONIO1 pr postimin:

  sirena_adria (23-07-2015)

 5. #44
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 6. #45
  Я ι $ Maska e Homer
  Antarsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,287

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Amator Jazzi ktu?

  D'Oh!

 7. Anetart m posht kan falenderuar Homer pr postimin:

  sirena_adria (23-07-2015)

 8. #46
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  ANTONELLO VENDITTI - In questo mondo di ladri-Ne kete bote hajdutesh

  ne kete bote hajdutesh
  ne kete bote heronjsh
  ne kete bote shenjtoresh
  ne kete bote politikanesh
  dhe 4 kengetaresh
  Bravo Antonelo,zeri fantastik.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 9. #47
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Rikardo Kocanto-
  E rinascero=Eshte rilindje
  Zeri i ketij eshte fenomenal
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 10. Anetart m posht kan falenderuar benseven11 pr postimin:

  sirena_adria (23-07-2015)

 11. #48
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Ana Oxa,Kur kendon Ana Oxa sikur kendon perendia nga qielli 7-te.
  Kenge super.Kengetaret e sotme shqiptare jane ne nivel medioker ne interpretim
  dhe duhet te mesojne sesi kendohet duke degjuar Ana Oxen.
  Kengetaret e sotme shqiptare dine te bejne show pa brek,dine te hyjne ne fejsbuk te mburren
  dhe shkojne neper plazhe dhe bejne fotografi selfi.Kaq
  Kampjonia e mediokritetit eshte Shkendija Muja qe ka qejf shume te beje selfi,femer shallow dhe mediokre.
  Anna Oxa - Quando nasce un amore=Si lindi nje dashuri
  Ndryshuar pr her t fundit nga benseven11 : 19-07-2015 m 23:32
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 12. Anetart m posht kan falenderuar benseven11 pr postimin:

  sirena_adria (23-07-2015)

 13. #49
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pr: Cfare muzike po degjoni


  bjutifull,me bukur sbehet
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 14. Anetart m posht kan falenderuar benseven11 pr postimin:

  sirena_adria (23-07-2015)

 15. #50
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  [QUOTE=Homer;3800649]Amator Jazzi ktu?

  Ka te apasionuar diku

  Heidi Klum song!
  Baby
  FANTASTIC GREATE...sjemi me grope te gjithe
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 16. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  sirena_adria (23-07-2015)

 17. #51
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni


  Drejt,moral apo lesh!

  GREATE.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 18. #52
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,273

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 19. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  martini1984 (24-07-2015)

 20. #53
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,273

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 21. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  martini1984 (24-07-2015)

 22. #54
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,273

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 23. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  martini1984 (24-07-2015)

 24. #55
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,273

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 25. #56
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Motra dhe Vellezer te ketij forumi nje fund jave te kendeshme si perfundim.
  Koha iken ngadale te merresh me truthara,trufishkura,dhe femaruce.

  From the drip drip drip of the teardrops
  To the chink chink chink of the cash
  To the end end end of the friendships
  To the wack wack wack of the bash
  Corruption corruption corruption
  Rules my soul
  Corruption corruption corruption
  Rules my soul

  From the tick tick tick of your time's up
  To the yes yes yes of 'I'll sell'
  From the fact fact fact of the souless
  To the pact pact pact with hell
  Corruption corruption corruption
  Rules my soul
  Corruption corruption corruption
  Chills my bones
  Corruption corruption corruption
  Rules my soul
  Corruption corruption corruption
  Chills my bones

  From the scream scream scream of the babies
  To the retch retch retch of the youth
  From the lie lie lie of the righteous
  To the lost lost lost way I feel
  Corruption corruption corruption
  Rules my bones
  Corruption corruption corruption
  Chills my bones
  Corruption corruption corruption
  Rules my soul
  Corruption corruption corruption
  Rules my soul
  Corruption
  Corruption

  Order in the court
  Decision to abort
  The monkey wants to speak
  So speak, monkey speak
  Speak monkey, speak
  Speak monkey, speak
  Speak monkey, speak

  Everything leads to corruption
  Everything leads to corruption
  Corruption
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 26. #57
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,273

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Fundjave te kendshme bashkeudhetare te kesaj hapesire virtuale !

  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 24-07-2015 m 10:11

 27. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  martini1984 (24-07-2015)

 28. #58
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pr: Cfare muzike po degjoni

  Per vete ne fund jave e stakoi trurin.....nga problemet qe mund te kem!

  RELAX!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 29. #59
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Ata qe jane dhe do shkojne me pushime duhet te marrin energji....

  Edhe udheheqesit e trojeve keshtu veprojne.
  GREATE.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 30. #60
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

Faqja 3 prej 62 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. far lloji muzike preferoni ?
  Nga Kryeplaku n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 124
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 23:22
 2. far lloji muzike dgjoni?
  Nga TOMY_X n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 24-10-2007, 04:34
 3. ♪ Muzika klasike dhe kush ka knduar kt lloj muzike ?
  Nga arianit_real n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2007, 11:14
 4. Degjoni o milet....Zot i madh cfare tjeter...
  Nga Shtojzavalle n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2004, 19:34

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •