Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1

  Gzuar 8 Marsin!

  Prshndetje dhe Gzuar festa 8 Marsi
  Sapo prfundova kt klip urimi pr kt fest

 2. 4 antart m posht falenderuan projekti21_dk pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Busy Girl (09-03-2015),Lulke (08-03-2015),pranvera bica (08-03-2015),SERAFIM DILO (08-03-2015)

 3. #2
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pr: Gzuar 8 Marsin!

  Gezuar 8 Marsin Nena ime dhe te gjithe Nenat Brenda dhe jashte forumit .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 4. 4 antart m posht falenderuan Lulke pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Isabel2 (08-03-2015),pranvera bica (08-03-2015),SERAFIM DILO (08-03-2015)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,862
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Gzuar 8 Marsin!

  Gezuar festen e bukur te 8 marsit nena te forumit dhe vizitore te ketij forumi!

 6. 2 antart m posht falenderuan pranvera bica pr mendimin e shprehur n kt postim:

  SERAFIM DILO (08-03-2015)

 7. #4
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Gzuar 8 Marsin!

  Gezuar Nena kudo qe jeni. Ju jeni pasuria e botes jeni ngrohtesia e shpirtit tone. Ju duam pa mase
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 8. Anetart m posht kan falenderuar Busy Girl pr postimin:


 9. #5
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,215

  Pr: Gzuar 8 Marsin!

  Urime 8 Marsin dhe gezofshi per jete e mot nenat, grate, motrat tona....


  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 10. 2 antart m posht falenderuan Poeti pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Busy Girl (09-03-2015)

 11. #6
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,618
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Gzuar 8 Marsin!

  Gezuar 8 Marsin per te gjitha zonjat dhe zonjushat e nderuara qe jane prezente ne jeten tone, por jo vetem. Kjo date duhet te jete dhe dite reflektimi per raportet e shoqerise me gruan por dhe sjelljen tone ndaj tyre.

  Le te falim Respekt dhe Dashuri, cdo dite dhe jeta behet me e bukur keshtu . . .Emri: FB_IMG_1583678118255.jpg

Shikime: 914

Madhsia: 46.3 KB

 12. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  sirena_adria (08-03-2020)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •