Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2

Tema: Shprehje

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-12-2014
  Postime
  15

  Shprehje

  Po lexoja disa shprehje dhe kjo me beri shume pershtypeje

  Nuk ka njeri mč te fortė dhe mé tč rrezikshčm ,se ai qč arrin tč kufizojč emocionet...!!

  Dua te di sesa e vertete eshte dhe pse ?

  Ju falemindeirit

 2. #2
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,677

  Pėr: Shprehje

  Me i fort Po e them me plot bindje por jo i rrezikshem.

  E di kush eshte i rrezikshem ? Njeriu qe nuk arrin ti kontrrolloje madje mund te epitohej ndryshe edhe Fatal!

  p.s Komplimente per temen edhe pse sme duket ne nen forumin e duhur.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •