Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 55 prej 55
 1. #41
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Blu Tango
  WERNER MULLER...Hernando's Hideaway...blue tango

  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #42
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Air on the G String - Werner Müller

  Modifikim i pjeses klasike Air on the G String te Johan Sebastian Bah
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. #43
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Andre Popp - L'Amour Est Bleu - Love Is Blue
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #44
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Can't Help Falling In Love
  (sipas kenges me te njejtin titull te Elvisit)

  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 5. #45
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Leo Rojas - El Condor Pasa 2013(Shqipja e Andeve njihet ne Shqiperi)
  Ekuadoriani Leo RroHas me interpretimin ne flautin peruan
  (versioni origjinal eshte krijuar nga peruanet,fshataret e peruse,inkasit ne male e luanin kete melodi ne fyell/flaut,eshte melodi folk (popullore)
  dhe autori kush e ka krijuar nuk dihet eshte anonim)Me vone melodia popullore
  u perdor nga grupi Incas qe krijoi muziken per here te pare per publik,per radio/tv,kaseta dhe disqe
  bjutifull
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 6. #46
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  El Condor Pasa-Version tekno krijuar nga gjermanet,bukur

  filloje te minuti 1:16
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 7. #47
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 8. #48

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 9. #49
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Outside is Inside lol
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 10. #50

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 11. #51
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 23-12-2014 mė 23:27
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  https://www.youtube.com/watch?v=n2QtOqf20qg

  Waldo de Los Rios - Mozart (Sinfonia 40)

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2020
  Postime
  3

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.


 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2020
  Postime
  3

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Kur tungujt e klarinetes te rrembejne ne boten e tyre dhe te bejne te enderrosh........

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Valonas pėr postimin:

  sirena_adria (20-02-2020)

 16. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Muzike instrumentale e zgjedhur.


Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •