Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 29
 1. #1
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Red face Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Emri: images.jpg

Shikime: 13362

Madhėsia: 10.8 KB

  Gezuar Festat per te gjith anetaret e ketij forumi qofte viti 2015 viti i realizimit te endrrave tuaja i shperblimit te sakrificave,qofte viti i dashurise e i harese.
  Ju uroj gjith te mirat familjes sone te madhe Forumi Shqipetar
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Busy Girl : 16-12-2014 mė 05:20
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar te gjitheve festat e fundvitit shpresojme qe 2015 te jete vit i sukseseve
  Gjaku lahet me Gjak

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Etno3 pėr postimin:

  dielli1 (18-12-2014)

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-07-2010
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  17

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar krishtlindjen ...dhe vitin e ri!Shendet dashuri dhe me mendje te kthjellet!

 5. #4
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar te gjitheve.Shendet dhe suksese ne cdo fushe te jetes.Qofte nje vit i mbare per te gjithe.

 6. #5
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,609
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar krishtlindjen te gjitheve.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  dielli1 (18-12-2014)

 8. #6
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  gezuar te gjitheve si po shkojne pergatitjet .
  mund te na dergoni foto te pemeve qe keni zbukuruar??Emri: 10447609_731394176944693_6460322118209902842_n.jpg

Shikime: 16526

Madhėsia: 64.1 KB
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Busy Girl : 18-12-2014 mė 06:13
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  dielli1 (18-12-2014)

 10. #7
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Buse,
  shume bukur e paske rregullu, t'lumshin duart.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 11. #8
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  hot ti rrofsh more djale po nuk eshte pema imee
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 12. #9
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Buse rrofsh edhe ti mi goce.
  Una mendova njehere qe ishte e jotja.
  Hajt se po e vendosi edhe una nje t'dikujt tjeter pra.

  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 13. #10
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  hot vdeksha o zot sa i bukri ke dal ne fotoo marshallaaaaaaaa
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 14. #11
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Buse flm,

  shtrydhi i cik emocionet mi goc,
  se po mi hallakat ndjenjat.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 15. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  une perkatesi musliman uroj Krishtlindjet bashkkombasi te mi shqiptar sukses lumtur dore e pajtim

 16. #13
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar Krishlindjet edhe Vitin e Ri e kalofshit mrrekullueshem te gjithe.

  Lexohemi vitin tjeter
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  B@Ne (03-01-2015)

 18. #14

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar!
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 19. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gėzuar tė gjithėve.
  Meqė ėshtė temė krishtlindjesh po ju sjell pak humor me ėngjėjt:

  Fėmija: Mami, ėngjėjt fluturojnė?
  Mami: Po bir, fluturojnė.
  Fėmija: Po pėrse nuk fluturon teta Meli, qė kemi marrė nė shtėpi tė kujdeset pėr mua?
  Mami: Po Meli nuk ėshtė ėngjėll, o bir.
  Fėmija: Ėshtė! Kėshtu i ka thėnė babi disa here asaj: ėngjėll!
  Mami: Kėshtu i ka thėnė babi?! E po shikoje nesėr Melin, kur tė fluturojė!...
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar 2043 pėr postimin:

  B@Ne (03-01-2015)

 21. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-12-2014
  Postime
  11

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri, kalofshi sa me bukur qe te gjithe
  Ndryshoni ngjyren e syve duke Perdorur Photoshop
  http://youtu.be/NyuHmsmaMTs

 22. #17
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar Kishtlinditjet, uroj qe viti 2015 te jet plotsim endrrash per te gjithe Shqiptaret ciles do fe qe i perkasin.:-)
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 23. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 24. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,225

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar Krishtlindjen & Vitin e Ri !

  Shendet e suksese, mbaresi e lumturi ! Urimet me te mira te gjitheve !

  I kalofshi sa me bukur festat e fundvitit me familjet tuaja & te dashurit e zemres !

 25. #20
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,765

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Nje GEZUAR!! per:

  Juve qe keni nje motiv te vlefshem per tu zgjuar ne mengjes, dhe kur nuk e keni e krijoni ate...
  Juve qe keni besim ne vetvete, por qe nuk harroni te besoni tek te tjeret...
  Juve qe degjoni zerin e brendshem dhe e shprehni pertej mjegulles pis te kesaj bote...
  Juve entuzjasteve, optimisteve dhe shpirtmedhenjeve qe nuk i dorzoheni se keqes" edhe kur duket e vetmja rruge, por qe me imagjinaten e shpirtit tuaj hapni autostrade drejt Zotit...

  Paqe, shendet dhe dashuri paste gjithmone n'familjet tuaja!!!

  GEZUAR!!!!!

  Skenderi.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •