Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2009
  Postime
  116

  pdf ne gjuhen shqipe

  pershendetje a ka ndonje program qe i hap fajllet pdf por me mundesin e perkthimit ne gjuhen shqipe se une e kom njo ne pc por kur hina tek gjuhet aty nuk ishte edhe gjuha shqipe kshtu qe nese dini ndonje program qe e ka gjuhen shqipe ose si mundem me se lehti te e perkthej nje material ne gjuhen shqipe osht kogja voluminoz

 2. #2

  Pėr: pdf ne gjuhen shqipe

  Per te perkthyer 100% nuk besoj se mund ta perktheje ndonje program, cdo here do te te duhet qe ti pershtatesh, korigjosh dhe lekturosh fjalite vete.
  Nje menyre e lehte dhe praktike per te perkthyer (gjithmone perkthim bukfal) eshte

  https://translate.google.com/

  Duke vepruar si ne foton me poshte:

  Tek tabi “From” zgjidh gjuhen ne te cilen eshte i shkruar dokumenti, ndersa tek tabi "To" zgjidh gjuhen ne te cilen deshiron ta perkthesh.

  Emri: 75v0Y.png

Shikime: 110

Madhėsia: 21.5 KB

  Kliko ne “browse“ dhe selekto PDF dokumentin nga kompjuteri juaj, dmth dokumentin qe doni te perktheni.

  Kliko ne “translate“ dhe dokumenti juaj do te shfaqet i perkthyer ne kete dritare. 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2009
  Postime
  116

  Pėr: pdf ne gjuhen shqipe

  po i perkthen shum lodhet edhe osht te fot ilustrime sen spo kuptohet me kan qe e kthen formatin ne pdf qysh ka qen mir ish kan po spo bojka

 4. #4
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: pdf ne gjuhen shqipe

  Ke edhe ankesa... thuaj tė paktėn faleminderit !!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  212

  Pėr: pdf ne gjuhen shqipe

  forum ne zemer shpirt e kam shum i mire qenka ky forum

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •