Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-11-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  sa te entuziasmuar jeni nga festat e fundvitit?

  per te votuar perdorni numrat: 1 - shume 2 - normal 3 - pak 4 - aspak

 2. #2
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: sa te entuziasmuar jeni nga festat e fundvitit?

  Aspak se di pse nuk para me entuziasmojne festat e dhjetorit..
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Bastille
  Anėtarėsuar
  10-12-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: sa te entuziasmuar jeni nga festat e fundvitit?

  Votoj per 1, shume me pelqejne, e gjithe zyra eshte ne atmosfere feste edhe gjithcka po duket magjike

  plus Viti i Ri me familje edhe pak pushimi

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: sa te entuziasmuar jeni nga festat e fundvitit?

  Kete vit njehere....Aspak (4), e ka humbur magjine e dikurshme(kur ishim femije)
  Cfare nuk po bej ta rikthej disi emocionin...por hiē.
  Bera pemen, zbukurimet poshte saj me drere e babagjys, bera nje cd me kenge per Krishtlindjet, vendos kenge gjate orarit te punes per atmosfere, jam per te leviz jashte nga dt 28...por aha....emocioni 0, moj po 0. Aq sa me vjen te pelcas.

  Ēudi e madhe.

  Por shendetin thuaj.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Bastille
  Anėtarėsuar
  10-12-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: sa te entuziasmuar jeni nga festat e fundvitit?

  Hmm me vjen me verte keq qe nuk po e shijoni aq, se fundaj nuk eshte e thene te jesh femije te kenaqesh nga zbukurimet, por i lumtur qe jemi shendosh e mire, me familje (shpresoj qe gjith i keni mire) dhe shprese per gjera edhe me te mira per Vit te Ri

 6. #6
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime

  Pėr: sa te entuziasmuar jeni nga festat e fundvitit?

  Shume saqe as gjume nuk fle fare .
  Dikur ishte bukur , ishim femije dhe na terhiqnin .Tani cdo dite me duket njesoj .

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime

  Pėr: sa te entuziasmuar jeni nga festat e fundvitit?

  Me pelqen atmosfera festive qe shikon kudo. Ne makine tani ve vetem kenget e Krishtlindjeve, apo stines.. Eshte nje stacion radio qe jep 24 ore kenge te tilla. Gjeja qe te irriton eshte se kanalet tv i kane filluar filmat me teme Krishtlindjesh pa hyre mire Nentori. Po ashtu dhe dyqanet. Te duket sikur zgjati shume kjo atmosfere. Sa per te tjerat ( shpenzimet) dhimbje koke.
  Feelings change - memories don't.

 8. #8
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154
  Faleminderit
  12
  195 falenderime nė 162 postime

  Pėr: sa te entuziasmuar jeni nga festat e fundvitit?

  Gėzohemi shumė qė po na vijnė festat e fundvitit !!

  Ne kėto festa po i presim Pa :

  Pa ngrohje nė shkolla

  Pa Punė

  Pa Sigurime Shoqėrore

  Pa Drita

  Pa Ligj

  Pa Para

  Pa Ujė

  Por ama "si kundėr" thotė shoku Pitore, i presim me :

  Me Dashurrri pėr Partinė

  Me ngėrdheshje kur lexojmė ēmimet nė vitrina

  Me Burgosje

  Me Tritolime

  Me duar nė xhepa

  Me nga 10 farmaci 25 funerale dhe 5 spitale nė ēdo fshat .. x 10 nė qytete, aq sa tė duket vetja sikur jeton nė njė vėnd ku sapo ka kaluar Apokalipsi


  Etj
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wordless pėr postimin:

  Linda5 (10-12-2014)

 10. #9
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime

  Pėr: sa te entuziasmuar jeni nga festat e fundvitit?

  Aspak,se harrojme qe po na iken dhe 1 vit per shele ,nga jeta
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 11. #10
  Moderator Maska e arbereshi_niko
  Anėtarėsuar
  16-10-2006
  Postime
  3,230
  Faleminderit
  56
  148 falenderime nė 128 postime

  Pėr: sa te entuziasmuar jeni nga festat e fundvitit?

  Citim Postuar mė parė nga gersian Lexo Postimin
  per te votuar perdorni numrat: 1 - shume 2 - normal 3 - pak 4 - aspak
  Per te qene ne nje linje me sa kerkohet...
  ASPAK!
  Pasi ē'do vit qe shkon, humbja e kapacitetit fuqibleres bie mbi 10-20%
  Kush ka nje aktivitet kete mund ta vertetoje fare mire, te pakten ne vendet qe po dergjen ne KRIZEN qe tashme eshte bere aspekt i perditeshem i jetes...
  Humbjet mund te llogariten deri ne 60% , gje qe mund te shenderrohet ne vitin e ardheshem ne faliment ose kapitullim!
  Ku do te na ēoje ky vit qe vjen?
  Nje Zot e di! - Por qe te jesh optimist si struzi, kjo nuk te shpeton nga situata.
  Nje gje mund te parashikoj, me shume modesti dhe po aq me ponjohuri personale,
  po te vazhdohet me kete ritem, Evropa nuk e ka te gjate, o do te ndryshoje kursi ose do te ndryshojne kufijt!
  Degjohemi vitin tjeter...
  Pershendetje
  Mėsoi tė tjerėt me jetėn tėnde dhe jo me fjalėt e tua

 12. #11
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,775
  Faleminderit
  108
  193 falenderime nė 168 postime

  Pėr: sa te entuziasmuar jeni nga festat e fundvitit?

  Shume entuziaste per festat, zgjedh opsionin 1

  Kam filluar pergatitjet, po s'kam vendosur akoma cfare embelsire do gatuaj bakllava, kadaif apo ndonje recete tjeter. Edhe me dhuratat jam njecik vone, por kjo jo ndonje gje e re .
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •